Strona 34 z 88 PierwszyPierwszy ... 24 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 44 84 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 871

Wątek: Humor SPOZA szlaku

  1. #331
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Pyra pisze :
    nikt Ciebie nie zmusza do czytania wątku który rani Twoje poczucie estetyki.
    o kurcze ! a ja myślałem że to jest obowiązkowe .
    No to teraz luzik.
    Zniechęcona - masz bardzo fajny nick , tylko nie wiem czy chciałbym spotkać na szlaku kogoś zniechęconego.
    I nie lubię chamskich dowcipów, a właściwie to w ogóle nie lubię dowcipów

  2. #332
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Mazowsze
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Zniechęcona

    Masz niestety 100% rację.Zachowanie na publicznym forum wymaga minimum osobistej kontroli pisanego słowa a myślę że i również kultury osobistej.To że w miejscach publicznych musimy słuchać lecących k..w i h..i w zasadzie już nikogo nie dziwi,bo jaki mamy na to wpływ? Zamknąć uszy?
    Natomiast tutaj jest jest taka możliwość:po prostu tych którzy nie kontrolują siebie i piszą językiem "ulicy" -nie czytać !!!!Widocznie tak pojmują humor.
    Na szczęście tych osób jest mniejszość i dzięki temu jest szansa w tym wątku się uśmiechnąć.

    Pozdr.

  3. #333
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    W zasadzie miałem się nie odzywać, ale... ciekawość zwyciężyła.
    Zniechęcona, może oświecisz mnie, w którym miejscu tego wątku opublikowałem chamskie "dowcipy" pisane "językiem ulicy" (blues)
    A może ogłoszę konkurs (bez nagród) dla wszystkich?

    PS. blues, h...i pisze się przez "ch".
    Ostatnio edytowane przez Piskal ; 10-11-2010 o 22:50 Powód: Dopisek PS.

  4. #334
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    No to ja mam propozycję dla zarządców forumowych , aby z jednego zrobić dwa wątki :
    - twardy humor poza szlakiem
    - kulturalny humor dla kulturalnych ludzi
    I wtedy każdy będzie czytał swoje i nie burzył się na innych.

  5. #335
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Ja też jestem zniesmaczony zachowaniem i pisaniem obecnych tu forumowiczów czy też jak piszą niektórzy forowiczów. Kultura forum jest katastrofalna. Dla przykładu, żeby nie szukać daleko taki don Enrico nawet czapki nie zdejmie jak wchodzi na forum. Ogarnia mnie totalny niesmak i gorycz oblewa me usta. Moderatorzy zamiast walczyć z przejawami chamstwa sami je podsycają swym zielonym kolorem, Przecież każdy jak widzi coś zielonego to musi to wyciąć, przyciąć lub choćby okrzesać z nadmiaru listowia. W ogóle na forum nie powinno być takich zaułków, zakamarków paza szlakiem. Czy widzieliście, przepraszam słyszeli, żeby na publicznym bieszczadzkim szlaku kiedykolwiek ktoś zaklął lub, co gorsza, opowiedział sprośny kawał?
    Marcin

  6. #336
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Marcinie, przyganiał sagan garnkowi. Jak Ci nie wstyd. Taki niby porządny leśnik, a w innym miejscu zamieszczasz sprośne zdjęcia. A to storczyk, tfu samiczy, a to jakiś grzyb bezwstydny. A przecież nasze forum czytają też dzieci. W tym moje dzieci.

  7. #337
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    No to ja mam propozycję dla zarządców forumowych , aby z jednego zrobić dwa wątki :
    - twardy humor poza szlakiem
    - kulturalny humor dla kulturalnych ludzi
    I wtedy każdy będzie czytał swoje i nie burzył się na innych.
    No nie wiem... Dokonaliśmy już kiedyś takiego podziału: na humor ZE i SPOZA szlaku. Wątek SPOZA miał być właśnie na cięższy dowcip, ale - macie rację - nawet ten koszarowy humor można jakoś podzielić. I to na kilka-kilkanaście wątków! To jak, robimy forum humorum?

  8. #338
    Bieszczadnik Awatar biały wilk
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Roztocze,obecnie Sz-cin
    Postów
    47

  9. #339
    zniechęcona
    Guest

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Nawet jesli przesadziłam Paskal obwiniając akurat Ciebie o najgorsze sprośności to teraz dopiero za przeproszeniem żygać mi sie chce po przeczytaniu dowcipów diabła, rafala, Vivaldiego, Sb i wspomianej juz Darkangel, która to przechodzi samą siebie... Co mi tam, że na szlaku czy przy stole ktos jest miły elokwentny inteligentny jak naprawdę w środku jest zwykłym prostakiem bez wyczucia przyzwoitości i dobrego smaku

  10. #340
    Bieszczadnik Awatar Konrad783
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    Rzeszów/Kielanówka
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Czuje się trochę winny gdyż to po moim poście rozszalało się to piekło z chamskim i wulgarnym słownictwem. Poezja wcale nie jest tylko piękna, elokwentna, subtelna i w ogóle słodko-pierdząca. Z poprzedniego posta wychodzi na to że Julian Tuwim też jest "zwykłym prostakiem bez wyczucia przyzwoitości i dobrego smaku". Wiersz "Absztyfikanci Grubej Berty", wspaniale zaśpiewany przez grupę "Bez Jacka" raczej nie jest elokwentny, ale zdarza się że do opisania pewnych rzeczy nie da się inaczej. Nie jest to może piękne słownictwo ale człowiek inteligentny potrafi to zrozumieć.

    Co do dowcipów, przyznaje że ostatni wstawiony przez moją osobę jest chamski i wszystkich obrażonych przepraszam, ale powiem że mnie śmieszy i wcale się tego nie wstydzę.

    Odnośnie użytkownika "zniechęcona" trochę mnie zastanawia dlaczego zarejestrowała się tylko po to by przywrócić nas do prządku, świętości czy tylko zwyczajnie zawstydzić. Jest cały dział Poezja i proza Bieszczadu..., proszę pozostać przy tej tematyce. Dowcip ma to do siebie że czasem jest prostacki, chamski, świński, sprośny, wulgarny ale taki właśnie ma być!!!

    Idzie turysta i widzi bacę drapiącego się w plecy.
    - Co, Baco, wsiura gryzie? - zagaduje turysta.
    - Nie, w plecy - odpowiada baca.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Humor ze szlaku :)
    Przez Piotr w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 426
    Ostatni post / autor: 21-12-2021, 22:08
  2. Zbaczanie ze szlaku
    Przez xs400 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 12-06-2011, 11:11
  3. Do zobaczenia na szlaku...
    Przez lisisko w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-09-2004, 19:49
  4. Pies na szlaku?
    Przez Ralphi w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-07-2004, 19:16
  5. Senior na szlaku
    Przez neoslav w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-04-2003, 00:00

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •