Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Jak to jest?

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Cool Jak to jest?

    Czytam posty i kur...a mnie trafia. Dlatego nie chcąc zasmiecać wątków postanowilem dać upust sobie i innym w nowym temacie.

    Jak to jest?
    Jak ktoś zrobi film o "Zakapiorach" bądź ich opisze, to zaraz larum się na forum podnosi, że Oni są tego niegodni. I innych ludzi należalo przedstawić jako "idoli". Jak komuś zaczyna się powodzić, bo potrafi koniunkturę wyczuć i interes zaczyna robić, to też jest źle. Ludzie czy my - musimy wszędzie i wszystkim zazdrościć i każdemu złożeczyć? Czy taki ma być nasz stosunek wobec Bliźnich?
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  2. #2
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Jak to jest?

    A mógłbyś konkretniej?I co znaczy "wyczuć koniunkturę"?(nie chodzi mi o znaczenie słowa-naturalnie)

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2007
    Postów
    117

    Domyślnie Odp: Jak to jest?

    [quote=DUCHPRZESZŁOŚCI;47832]Czytam posty i kur...a mnie trafia. Dlatego nie chcąc zasmiecać wątków postanowilem dać upust sobie i innym w nowym temacie.

    Ale to już było

  4. #4

    Domyślnie Odp: Jak to jest?

    Cytat Zamieszczone przez WUKA Zobacz posta
    A mógłbyś konkretniej?I co znaczy "wyczuć koniunkturę"?(nie chodzi mi o znaczenie słowa-naturalnie)
    A np. Prezes z Chmiela. Co prawda Rysiek mało o sobie mówi, ale inni mówią i kręcą filmy. Uciekł od zgiełku miejskiego, uchodzi (jak niektóre media donoszą) za zakapiora, a piękną stadninę prowadzi. "Wyczuł koniunkturę" można by rzec.
    Piękne jest to, co podoba się całkiem bezinteresownie.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar pioabram
    Na forum od
    03.2007
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Jak to jest?

    Cytat Zamieszczone przez Oskar Zobacz posta
    A np. Prezes z Chmiela. Co prawda Rysiek mało o sobie mówi, ale inni mówią i kręcą filmy. Uciekł od zgiełku miejskiego, uchodzi (jak niektóre media donoszą) za zakapiora, a piękną stadninę prowadzi. "Wyczuł koniunkturę" można by rzec.
    Mozna wiec rzec,ze jeden z nielicznych ,"zakapiorow",ktorym sie udało,przetrwac,przezyc w bieszczadzie wiecej niz 1-dna zime,nie zacpac sie,i nie zapic sie,jedyny ktory zyje,nie poszedł szlakiem jedrka połoniny....ale tylko on ,wie ile trody to wszystko kosztuje.....mozna go sobie tak oceniac na klawiaturze.....

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2004
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: Jak to jest?

    Każdy ma prawo żyć, tak jak chce. Oceniać jest łatwo, tylko czy aby sami chcielibyśmy być oceniani?
    Słyszałam takie powiedzenie: z sukcesem jest jak z bąkiem, tylko własny nie śmierdzi.
    Nie jest to przytyk do nikogo osobiście - ot tak mi się przypomniało. I wg mnie dużo w tym prawdy.

    G

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Jak to z tym komentowaniem jest?
    Przez Gospella w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-08-2007, 20:36
  2. To jak to w końcu jest???
    Przez Barnaba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-04-2007, 13:06
  3. PKP PKS- jak to jest
    Przez Barnaba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-04-2005, 08:38
  4. Jak jest w maju?
    Przez ancie w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-04-2005, 14:29
  5. A jak jest z namiotami?
    Przez organek w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-04-2004, 10:10

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •