Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Dziękuję za wszelkie rady :)

  1. #1

    Na forum od
    01.2017
    Rodem z
    Gdańsk
    Postów
    5

    Domyślnie Dziękuję za wszelkie rady :)

    Witajcie :) to mój pierwszy post tu, ale jestem tu od jakiegoś czasu, właściwie odkąd zaczęłam planować swoje wakacje w Bieszczadach :) czyli kilka miesięcy śledzenia stron, szukania odpowiedzi na nurtujące pytania, podziwiania zdjęć, zaczytywania się w historiach. Chcę w tym miejscu serdecznie podziękować stałym bywalcom i znawcom za wszelkie wskazówki, którymi dzielicie się ze świeżakami, takimi jak ja, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tymi wspaniałymi górami :) Dzięki Wam nie przeciążyłam plecaka niepotrzebnymi rzeczami, byłam przygotowana na brak możliwości płacenia kartą, wyluzowałam nie mając ustalonych godzin odjazdów i przyjazdów busów i świetnie spędziłam czas :)
    Mimo, że podróżowałam sama poznałam wspaniałych ludzi, odwiedziłam kultowe miejsca, miałam kontakt z naturą, ciszą, słońcem i górskimi rzekami :) schodziłam góry niemal w takim stopniu, w jakim początkowo planowałam (nie mając jeszcze pojęcia, jak to będzie z formą) i nauczyłam się, że czarne szlaki najlepiej zostawić innym ;D było cudownie!! Będę wracać :) Nocowałam w Cisnej, Wetlinie, Ustrzykach Górnych i Lutowiskach, doszłam do granicy Państwa, swoich sił (co akurat musiałam odchorować, ale poszło w niepamięć i będę wracać po więcej.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
    Natalia

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2016
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Dziękuję za wszelkie rady :)

    rozumiem Cię w stu procentach, staram się śledzić posty , wertować wiadomości i przygotowywać się do wyjazdu(czyt.powrotu) w Bieszczady i mam nadzieję, że będę mógł podzielić się wrażeniami po powrocie z innymi forumowiczami opisem i zdjęciami.

  3. #3

    Na forum od
    01.2017
    Rodem z
    Gdańsk
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Dziękuję za wszelkie rady :)

    Ach no właśnie, zdjęcia! kilka pamiątkowych ujęć :)
    IMG_20170802_132206.jpg komu udało się go zdobyć czarnym szlakiem?! Mi ;D
    IMG_20170806_134436.jpgnad Wołosatką
    IMG_20170802_103350.jpgw drodze na Wołosaty
    IMG_20170808_112534.jpgczy można mieć dość takich widoków?
    IMG_20170810_121957.jpgKirkut w Lutowiskach

  4. #4
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Dziękuję za wszelkie rady :)

    No i dobrze. Można jednak. Bo co roku powstaje kilka, kilkanaście nowych wątków z tymi samymi wciąż pytaniami. A wystarczy odrobina chęci, zacięcie archeologiczne i czas by pokopać trochę na forum. Pozdrawiam.

  5. #5

    Na forum od
    01.2017
    Rodem z
    Gdańsk
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Dziękuję za wszelkie rady :)

    Dla chcącego nic trudnego :)

  6. #6
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Dziękuję za wszelkie rady :)

    No to teraz któregoś jesiennego siąpiącego dnia napisz dłuuuugą relację i zamieść ją na forum :)))

  7. #7

    Domyślnie Odp: Dziękuję za wszelkie rady :)

    Cytat Zamieszczone przez nadmorskieoko Zobacz posta
    ... nauczyłam się, że czarne szlaki najlepiej zostawić innym ;D
    Co ci czarne szlaki zawiniły... Takie same jak inne...

  8. #8

    Na forum od
    01.2017
    Rodem z
    Gdańsk
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Dziękuję za wszelkie rady :)

    Z chęcią takiego właśnie jesiennego czy zimowego dnia wrócę do tych wspomnień i je opiszę :)
    Co się tyczy czarnych szlaków: próbowałam odnaleźć trasę z Dołżycy na Łopiennik i ugrzęzłam w krzakach równych sobie (a to nie 1,50 m a przeszło 1,80 m:) natomiast drugie moje spotkanie z czarnym szlakiem było z Jabłonek na przełęcz pod Jawornem - tu dałam radę, ale trzy razy błądziłam i gubiłam szlak, bo oznaczenia były słabe - przynajmniej jak na moje pierwsze samodzielne wycieczki :)

  9. #9

    Domyślnie Odp: Dziękuję za wszelkie rady :)

    Cytat Zamieszczone przez nadmorskieoko Zobacz posta
    Z chęcią takiego właśnie jesiennego czy zimowego dnia wrócę do tych wspomnień i je opiszę :)
    Co się tyczy czarnych szlaków: próbowałam odnaleźć trasę z Dołżycy na Łopiennik i ugrzęzłam w krzakach równych sobie (a to nie 1,50 m a przeszło 1,80 m:) natomiast drugie moje spotkanie z czarnym szlakiem było z Jabłonek na przełęcz pod Jawornem - tu dałam radę, ale trzy razy błądziłam i gubiłam szlak, bo oznaczenia były słabe - przynajmniej jak na moje pierwsze samodzielne wycieczki :)
    szacun za chęci.
    Tutaj krótka ściąga z forum PTTK -> http://forum-pttk.pl/index.php?co=faq#1

    Tak się czasem zdarza, że mało "obłożone", krótkie szlaki dojściowe mogą być trochę trudniejsze do znalezienia. Ale to na pewno nie wpływa na ich trudność.
    Aczkolwiek ten czarny, który opisujesz, jest akurat dość długi, bo od przełęczy pod Jawornem do przełęczy M.Orłowicza. Może fragmentami jest gorzej oznakowany. Sam się na nim zgubiłem - na Falowej (ale to było 25lat temu i w burzy).
    Do zobaczenia na szlaku (także czarnym).

  10. #10

    Na forum od
    01.2017
    Rodem z
    Gdańsk
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Dziękuję za wszelkie rady :)

    Dziękuję za podpowiedzi :) już się nie mogę doczekać kolejnych wypraw :)) masz rację tu nie tyle o trudność samego podejścia chodziło, co właśnie o uczęszczalność (ja akurat świetnie się czułam, że byłam sama, ale nie było kogo zapytać w razie błądzenia i oznakowanie - uboższe niż na innych szlakach.
    do zobaczenia!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 19-09-2016, 23:06
  2. Lubię błądzić.
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-01-2016, 11:38
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-02-2014, 14:34
  4. Monografia Kirkutu w Baligrodzie - poszukiwane wszelkie informacje lub wskazówki
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2010, 14:02
  5. Dziękuję za bilety !!!
    Przez artista w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-12-2004, 00:27

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •