Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Kimb 2019?

  1. #1
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Kimb 2019?

    No i co?

    Że tak precyzyjnie się zapytam. Już marzec, a w temacie cicho sza. KIMB poszedł w ślady Powsimordy, czy może będziemy ratować?
    ktoś ma jakieś pomysły, propozycje, refleksje?

  2. #2
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Kimb 2019?

    To może u nas ?
    W Wołosatem jest pewna baza noclegowa, która powinna wystarczyć pod względem ilości noclegów jak i standardu. Nieopodal lokalu jest wiata ogniskowa, którą można zarezerwować na dany dzień wraz z przygotowanym pociętym i porąbanym suchym drewnem. W razie niepogody można przenieść się do lokalu.
    Możemy przygotować coś innego niż to co zwykle mamy w karcie. Nikogo nie będę namawiał, żeby w KIMB jadł pizzę, ale będzie nam miło jeśli się zdecyduje :).
    Można przynieść ze sobą, w ilościach degustacyjnych, swoje wyroby, jeśli ktoś ma ochotę pochwalić się nimi.
    W pakiecie oczywiście wspólna fotka.
    Ostatnio edytowane przez Hero ; 03-03-2019 o 01:59

  3. #3
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Kimb 2019?

    Gotów jestem przyjechać.
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  4. #4
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Kimb 2019?

    Cytat Zamieszczone przez Hero Zobacz posta
    To może u nas ?
    W Wołosatem jest pewna baza noclegowa, która powinna wystarczyć pod względem ilości noclegów jak i standardu. Nieopodal lokalu jest wiata ogniskowa, którą można zarezerwować na dany dzień wraz z przygotowanym pociętym i porąbanym suchym drewnem. W razie niepogody można przenieść się do lokalu.
    Możemy przygotować coś innego niż to co zwykle mamy w karcie. Nikogo nie będę namawiał, żeby w KIMB jadł pizzę, ale będzie nam miło jeśli się zdecyduje :).
    Można przynieść ze sobą, w ilościach degustacyjnych, swoje wyroby, jeśli ktoś ma ochotę pochwalić się nimi.
    W pakiecie oczywiście wspólna fotka.
    O,i to jest jakiś konkret.

  5. #5
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Kimb 2019?

    Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
    Gotów jestem przyjechać.
    Ja też przyjadę na pewno (o ile w moim wieku można używać słów "na pewno" ). Miejsce odpowiada mi nie tylko pod względem geograficznym, także a może przede wszystkim ze względu na osobę Tomka Hero , bieszczadnika starego, prawdziwego i prawidłowego
    Byłem na wielu KIMB-ach i zawsze spotykałem również Hero, z aparatem, z uśmiechem.......
    Nie wspomnę już o Jego wielkiej skromności bo przecież jako Administrator mógłby zapewne nakazać KIMB w Wołsatem ale pozostawia to do Naszego wyboru
    Zatem apeluje, wybierzmy Wołosate!
    .................................................. ... Pozdrawiam +Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Kimb 2019?

    Wołosate?
    Jestem "Za".
    Jeśli nic mi nie pokrzyżuje moich majowych bieszczadzkich planów, to się pojawię.
    PS
    Jeśli dobrze obliczyłem, będzie to już XVIII KIMB. Pierwszy był we wrześniu 2002 r., a potem spotkania były organizowane co rok w maju.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 05-03-2019 o 09:57
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Kimb 2019?

    Zgłaszam już teraz propozycję „okołokimbową”, jeśliby XVIII KIMB miał odbyć się w Wołosatem.
    W sobotę (dzień „obrad”) planuję przyjechać do Wołosatego rano i zrobić „spacerek” po trasie Wołosate – przełęcz pod Tarnicą – Tarnica – znów przełącz pod Tarnicą – Halicz – Rozsypaniec – Przełęcz Bukowska – Wołosate. Albo ta sama trasa w odwrotnym kierunku.
    Wyjście z Wołosatego pomiędzy godz. 10 a 11.
    Powrót do Wołosatego pomiędzy godz. 17 a 19, czyli w sam raz na KIMB oraz w pełni bieszczadzkiej dumy i chwały.
    Byłoby mi bardzo miło powędrować w Waszym towarzystwie.
    PS
    Ostatnio ww. trasę przemierzyłem we wrześniu ub. roku w towarzystwie kol. Jurko (kol. z forum) i kol. Grzegorza (spoza forum).
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar tomasz8278
    Na forum od
    05.2014
    Rodem z
    Połaniec
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Kimb 2019?

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Zgłaszam już teraz propozycję „okołokimbową”, jeśliby XVIII KIMB miał odbyć się w Wołosatem.
    W sobotę (dzień „obrad”) planuję przyjechać do Wołosatego rano i zrobić „spacerek” po trasie Wołosate – przełęcz pod Tarnicą – Tarnica – znów przełącz pod Tarnicą – Halicz – Rozsypaniec – Przełęcz Bukowska – Wołosate. Albo ta sama trasa w odwrotnym kierunku.
    Wyjście z Wołosatego pomiędzy godz. 10 a 11.
    Powrót do Wołosatego pomiędzy godz. 17 a 19, czyli w sam raz na KIMB oraz w pełni bieszczadzkiej dumy i chwały.
    Byłoby mi bardzo miło powędrować w Waszym towarzystwie.
    PS
    Ostatnio ww. trasę przemierzyłem we wrześniu ub. roku w towarzystwie kol. Jurko (kol. z forum) i kol. Grzegorza (spoza forum).

    Oczywiście Kaziu ja pójdę z Tobą . I również usiądę przy ognisku KIMBOWYM w Wołosate .

  9. #9
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Kimb 2019?

    to już jest nas piątka chętnych ... tłum prawie
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  10. #10
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Kimb 2019?

    Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
    to już jest nas piątka chętnych ... tłum prawie
    Dyskusja rozpala do czerwoności. Można chyba zaklepać sobotni wieczór u Hero. Nawet, jakby miało być kilka osób, warto i tak spotkać się poza forum. A czy nazwiemy to KIMBem, czy inaczej, czas pokaże.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Nocleg Cisna na Zew Się Budzi 02-04 Maja 2019
    Przez papierix w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-02-2019, 00:30
  2. Sylwester 2018/2019 pod Pikujem
    Przez bertrand236 w dziale Nocleg oferuję
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-12-2018, 05:23
  3. KIMB
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2004, 22:38
  4. KIMB 2
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 09-05-2003, 17:40
  5. 2 KIMB
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2003, 17:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •