Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 4 7 8 9 10 11 12 13 14 15 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 144

Wątek: Powsimordy 2015 - głosowanie

  1. #131
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2015 - głosowanie

    A ja tak sobie pomyślałam, że może warto - przy okazji wyborów Powsimord, jako "imprezę towarzyszącą" pokusić się o wybór postów/wątków minionego roku. A raczej nie wybór tylko wskazanie - w osobnym wątku. Każdy forumowicz mógłby wskazać jeden post/wątek z 2014 roku, który uznałby za taki, który na takiej liście powinien się znaleźć. Mogłoby to być też - oprócz przypomnienia dla stał(r)ych forumowiczów również dobrą wizytówką - takim forumowym portfolio - dla nowych forumowiczów. Pomysł oddaję w Czcigodne Ręce Marcowe. :)))

  2. #132
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2015 - głosowanie

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    A ja tak sobie pomyślałam, że może warto - przy okazji wyborów Powsimord, jako "imprezę towarzyszącą" pokusić się o wybór postów/wątków minionego roku. A raczej nie wybór tylko wskazanie - w osobnym wątku. Każdy forumowicz mógłby wskazać jeden post/wątek z 2014 roku, który uznałby za taki, który na takiej liście powinien się znaleźć. Mogłoby to być też - oprócz przypomnienia dla stał(r)ych forumowiczów również dobrą wizytówką - takim forumowym portfolio - dla nowych forumowiczów. Pomysł oddaję w Czcigodne Ręce Marcowe. :)))
    Masz na myśli bardziej posty ? - czyli jednorazowe błyskotliwe odpowiedzi którymi onegdaj obdarzał nas Pastor ?
    czy raczej watki - czyli tematy ciągnące się przez dłuższy czas na forum i wzbudzające zainteresowanie?
    Ja byłbym za tym drugim.
    ...ale czy to jest w temacie wątku ?
    wrócę do tego co napisał
    .
    napisał przemolla
    Odp: Powsimordy 2015 - głosowanie
    .... Jimi... gratulacje i wszystkiego, wszystkiego dobrego.... a najbardziej.... dobrych ludzi wokół Ciebie...


    Nie wiem co miałeś na myśli , ale wczoraj w czasie co-miesięcznego spotkania klubu rzeszowskiego wszyscy chcieli przytulić naszą Jimi, co trzeba przyznać znosiła z cierpliwością. a byli to sami dobrzy ludkowie

  3. #133
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2015 - głosowanie

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Masz na myśli bardziej posty ? - czyli jednorazowe błyskotliwe odpowiedzi którymi onegdaj obdarzał nas Pastor ?
    czy raczej watki - czyli tematy ciągnące się przez dłuższy czas na forum i wzbudzające zainteresowanie?
    Ja byłbym za tym drugim.
    ...ale czy to jest w temacie wątku ?
    wrócę do tego co napisał
    .
    napisał przemolla
    Odp: Powsimordy 2015 - głosowanie
    .... Jimi... gratulacje i wszystkiego, wszystkiego dobrego.... a najbardziej.... dobrych ludzi wokół Ciebie...


    Nie wiem co miałeś na myśli , ale wczoraj w czasie co-miesięcznego spotkania klubu rzeszowskiego wszyscy chcieli przytulić naszą Jimi, co trzeba przyznać znosiła z cierpliwością. a byli to sami dobrzy ludkowie
    ... to dobrze....
    Ostatnio edytowane przez Szkutawy ; 05-02-2015 o 00:20 Powód: dodanie oka

  4. #134
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2015 - głosowanie

    Cytat Zamieszczone przez asia999
    A ja tak sobie pomyślałam, że może warto - przy okazji wyborów Powsimord, jako "imprezę towarzyszącą" pokusić się o wybór postów/wątków minionego roku. A raczej nie wybór tylko wskazanie - w osobnym wątku. Każdy forumowicz mógłby wskazać jeden post/wątek z 2014 roku, który uznałby za taki, który na takiej liście powinien się znaleźć. Mogłoby to być też - oprócz przypomnienia dla stał(r)ych forumowiczów również dobrą wizytówką - takim forumowym portfolio - dla nowych forumowiczów.
    Czemu nie, propozycja do przedyskutowania Pojawił się już kiedyś pomysł na kategorię "Wątek Roku", ale - o ile pamiętam - upadł tylko z tego powodu, że trochę się gryzł z ogólną ideą nazewnictwa - nagradzamy konkretne osoby, czyli Forumowicza, Kronikarza czy Debiutanta Roku - w tym sąsiedztwie Wątek Roku trochę zgrzyta. Ale może np. trzeba nazwać kategorię: Autor Wątku Roku czy coś w ten deseń...

    Można też w ogóle zmienić formułę nagród, np. zrobić rewolucję i - jak proponował Recon jakiś czas temu - honorować konkretne dzieła, a nie autorów, tzn. wybierać Wątek Roku, Post Roku, Relację Roku, Debiut Roku itp. itd. Temat wtedy upadł, bo jakoś nie zyskał poparcia, ale może po prostu Recon za słabo lobbował, a Asia ma większy dar przekonywania

    Co Wy na to?

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico
    wczoraj w czasie co-miesięcznego spotkania klubu rzeszowskiego wszyscy chcieli przytulić naszą Jimi, co trzeba przyznać znosiła z cierpliwością.
    No to miała dobry trening przed KIMB-em, tam to dopiero będzie chętnych do przytulania

  5. #135
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2015 - głosowanie

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Masz na myśli bardziej posty ? - czyli jednorazowe błyskotliwe odpowiedzi którymi onegdaj obdarzał nas Pastor ?
    czy raczej watki - czyli tematy ciągnące się przez dłuższy czas na forum i wzbudzające zainteresowanie?
    Ja byłbym za tym drugim.
    Mam na myśli jedno i/lub drugie - do wyboru. Jeśli ktoś chciałby wyróżnić np jakieś zdjęcie to wskazałby konkretny post a jeśli całą dyskusję czy np relację to wskazałby wątek. Albo jedno i drugie. Pewnie jakoś trzeba byłoby dopracować reguły - takie, żeby wątek nie zamienił się w zalew linków albo dodatkową dyskusję.
    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Czemu nie, propozycja do przedyskutowania Pojawił się już kiedyś pomysł na kategorię "Wątek Roku", ale - o ile pamiętam - upadł tylko z tego powodu, że trochę się gryzł z ogólną ideą nazewnictwa - nagradzamy konkretne osoby, czyli Forumowicza, Kronikarza czy Debiutanta Roku - w tym sąsiedztwie Wątek Roku trochę zgrzyta. Ale może np. trzeba nazwać kategorię: Autor Wątku Roku czy coś w ten deseń...
    Można też w ogóle zmienić formułę nagród, np. zrobić rewolucję i - jak proponował Recon jakiś czas temu - honorować konkretne dzieła, a nie autorów, tzn. wybierać Wątek Roku, Post Roku, Relację Roku, Debiut Roku itp. itd. Temat wtedy upadł, bo jakoś nie zyskał poparcia, ale może po prostu Recon za słabo lobbował, a Asia ma większy dar przekonywania Co Wy na to?
    Ale nie chodzi mi o wchodzenie w paradę Powsimordom. Powsimordy są super! i nie potrzebują żadnej rewolucji. Dlatego napisałam o "imprezie towarzyszącej" :) - takiej nawet bez specjalnych nagród. Po prostu wątek będący sam w sobie wyróżnieniem - przede wszystkim dla treści (szeroko rozumianej) a przez to w oczywisty sposób również dla autora tej konkretnej treści. :))

  6. #136
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2015 - głosowanie

    A mnie się pomysł Asi podoba. Do dodatkowych kategorii dodać kategorię "Wątek Roku" (bo post roku to już za dużo) i nagradzać autora. Jestem za.

  7. #137
    Kronikarz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2015
    Awatar coshoo
    Na forum od
    09.2004
    Postów
    690

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2015 - głosowanie

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Powsimordą 2015 w kategorii: Kronikarz Roku został coshoo...
    Wasz Ojciec Dyfuzor
    WOW! Tego to się nie spodziewałem, odjęło mi mowę... :)
    Dzięki. Cieszę się, że moje fotki, relacje, czy inne wytwory się podobały.

  8. #138
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2015 - głosowanie

    Serdeczne gratulacje wszystkim tegorocznym Powsimordom!
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  9. #139
    Debiutant Roku 2015 Awatar tolek banan
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    POZNAŃ
    Postów
    383

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2015 - głosowanie

    Dzięki za Powsimordę
    Zaskoczony jestem

    pozdrawiam

    Szymek

  10. #140
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2015 - głosowanie

    tu cytat,
    usta nie pozwalają mi wymówić autora,nie śmiem nawet zacytować całości wypowiedzi ...
    jako sługa uniżony oczywiście :

    Tak oto ósme wybory Powsimord 2015 przeszły do przeszłości. Dziękuję wszystkim za udział i sponsoring, a Bartkowi szczególny szacun za oprawę plastyczną, czyli za baner i pingwinka


    jaki pingwin?
    z szacuneczkiem proszę...

    jako zagorzały oglądacz filmów Zdenka Milera,pozwalam sobie na sprzeciw (pozdrawiam bartolomeo M... ! );
    to nie jest pingwin tylko KRTEK (na terenie Polski -posługujący się imieniem -Krecik)- bohater czechosłowackiego hitu ,
    porównywalnego popularnością z "Modą na Sukces"-(ten serial niestety nie był już produkcją naszych południowych sąsiadów ).

    pingwin to nie żart.
    ostrzeżenie bez przedawnienia (podpisano Kowalski).

    życzliwie przekazuję
    ( kolejny ...bo 5 pingwin w.g Castingu)
    Ostatnio edytowane przez Pierogowy ; 08-03-2015 o 22:49 Powód: śmiały cytat
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Powsimordy 2016 - dyskurs
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 01-01-2016, 15:04
  2. Powsimordy 2014 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 22-05-2014, 15:02
  3. Powsimordy 2013 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 216
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 13:35
  4. Powsimordy 2012 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 206
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 23:01
  5. Powsimordy 2011 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 297
    Ostatni post / autor: 01-06-2011, 13:40

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •