Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Co dalej z tą Powsimordą?

  1. #11
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Dziękuję bardzo za "niebieskie baretki" przy awatarze, czuję się zaszczycony

    Nie wydaje mi się, żeby brak Powsimord zagroził w jakikolwiek sposób KIMB-owi. Skoro dobrzy ludzie spotykali się w Bieszczadach w epoce prepowsimordowej, to i w postpowsimordowej tego nie zaprzestaną

    Cytat Zamieszczone przez długi
    No chyba że wpadniesz do Duszatyna, tak np 28. sierpnia ok 17.00 to ... w tym czy następnym, zaproszenie aktualne
    Wpisuję do kalendarza, a nawet kilku ;-)

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Aleksandra
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    948

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Oj jojo jooo
    tak bez dyktatury... ;( dyktatury nie mogą tak sobie upaść bez jakieś rewolucji, zamachu, okrągłego stołu ....
    tak nie można ...
    to przeciw normom społecznym ...

    Twórczych pomysłów Ci nie brak, więc może jeszcze coś się "wykluję" - czego sobie i nam wszystkim życzę ... nawet w tak kameralnej wersji ...
    "niech będą błogosławione wszystkie drogi proste, krzywe, dookolne…"
    http://takiewedrowanie.blogspot.com/

  3. #13
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Ja myślę, że honorowa Powsimorda to za mało. Marcowemu należy ufundować coś dużego, pięknego i prawdziwego. Wszak inne Powsimordy przez lata coś dostawały. A jeśli nie jedno duże, to dużo małych
    O Kurcze! Marcowy! A ja tych sucharów co je ufundowałam nie miałam okazji wręczyć. No wprawdzie są raczej małe, chropowate i suche ale ZE SZCZEREGO SERCA!

    Ale jeśli
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Marcowemu należy ufundować coś dużego, pięknego i prawdziwego.
    To ja proponuję jednego niedźwiedzia! Będzie niedźwiedź Marcowy!

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    A jeśli nie jedno duże, to dużo małych
    No to jeśli nie jeden niedźwiedź Marcowy to może jakieś stadko ślicznych popielic - Marcówek


    No smutno mi trochę, smutno mi...

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar tomasz8278
    Na forum od
    05.2014
    Rodem z
    Połaniec
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Słabo się udzielam na tym forum,ogólnie mało wirtualny jestem.Przeczytałem co napisał Towarzysz Piskal,tegoroczny KIMB był moim 3.Czy KIMB umiera?,o tak zdecydowanie.Jak go uratować,ano przenieść w miejsce ,trochę mniej dostępne ,bardziej bieszczadzkie,Tak jak to było w zeszłym roku.A jeśli komuś przeszkadza dojazd,ponieważ nie pod samo ognisko,to czego szuka w Bieszczadach.Czy to forum ma jeszcze sens ,przy konkurencji FB ,jeśli stanie sie czymś ekskluzywnym ,a nie ogólnodostępnym dla jedno postowców ,to tak.Ja niestety ni cholery nie znajduję się w tej technice wirtualnej,ale zawsze ,wszędzie z wami.

  5. #15
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Koniec starego roku się zbliża, a Nowy Rok Forumowy będzie rzeczywiście nowy również z powodu braku Powsimord. Chciałabym więc jeszcze raz serdecznie podziękować Marcowemu za "całokształt twórczości powsimordowej" i życzyć Jemu oraz wszystkim szanownym Forumowiczom Pięknego Roku 2019!
    A przy okazji, chciałabym zaproponować kontynuację wyboru najlepszych wątków forumowych roku. Może w formie ankiety, czy czegoś podobnego. Da się zrobić Panowie Moderatorzy?

  6. #16
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    Da się zrobić Panowie Moderatorzy?
    Da się, ale najpierw trzeba przygotować propozycje wątków. Ankieta ma ograniczaną liczbę pozycji i wszystkich wątków z zeszłego roku pod głosowanie poddać się nie da. I chyba nie trzeba

    Ankieta będzie miała jeszcze pewne inne przypadłości, zdaje się, że wynik jest cały czas widoczny (a nie dopiero po zakończeniu głosowania). Ale to też może mieć swój urok
    Czterech panów B.

  7. #17
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Super, że jest odzew na pomysł :) Mam nadzieję, że będzie liczny odzew również głosujących. Myślę, że warto docenić Tych, którzy tu piszą, zamieszczają zdjęcia czyli po prostu tworzą to forum. A dla nowych forumowiczów wyróżnione wątki mogą być dobrą wizytówką i zachętą.
    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    najpierw trzeba przygotować propozycje wątków.
    czyli, trzeba najpierw przygotować propozycję metody przygotowania propozycji wątków
    to może ja tak niezobowiązująco proponuję, żeby jakoś zacząć:
    - kto chce, niech poda w osobnym wątku ileś tytułów wątków (5? 10?), które chciałby wyróżnić, a potem z ogólnej listy Któryś z Panów Moderatorów poskłada ankietę.

  8. #18
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    kto chce, niech poda w osobnym wątku ileś tytułów wątków (5? 10?), które chciałby wyróżnić, a potem z ogólnej listy Któryś z Panów Moderatorów poskłada ankietę.
    Najlepiej załóż taki wątek sama z terminem na składanie propozycji (jak uważasz - tydzień, dwa, miesiąc, ...) i dopuszczalną liczbą propozycji (Ty decydujesz ). A potem niech się dzieje! Jak termin minie zamknę ten wątek i przygotuję ankietę obejmującą 10 najczęściej wskazywanych propozycji.

    Żeby nie wyszło, że złośliwie zrzucam ustalenie zasad na Ciebie (bo co prawda zrzucam ale z pewnością nie złośliwie ) to ja proponuję styczeń na wskazanie max. 5 propozycji od jednej osoby (wątki utworzone od 1 XII 2017 do 31 XII 2018 czyli w przeciągu 13 miesięcy) a potem dwa-trzy tygodnie na głosowanie na 10 najczęściej wskazywanych wątków. Uwaga: przy takich zasadach nie należy się sugerować, że już ktoś wskazał wątek - jak się podoba to trzeba go wskazać po raz kolejny aby zmieścił się w dziesiątce wybranej do ostatecznego głosowania.

    W przyszłości można do tego wykorzystać ocenę wątków i na bieżąco nagradzać podczas czytania. Pod koniec roku do ankiety trafiłoby 10 najlepiej ocenianych wątków.
    Czterech panów B.

  9. #19
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    (...)
    A przy okazji, chciałabym zaproponować kontynuację wyboru najlepszych wątków forumowych roku. Może w formie ankiety, czy czegoś podobnego. Da się zrobić Panowie Moderatorzy?
    Podoba mi się pomysł.
    Moja propozycja jest taka aby zrobić dwa etapy
    1. zgłaszanie dowolnej ilości czyli nominowanie
    2. głosowanie na konkretny: który najbardziej się podobał

  10. #20
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Co dalej z tą Powsimordą?

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Żeby nie wyszło, że złośliwie zrzucam ustalenie zasad na Ciebie (bo co prawda zrzucam ale z pewnością nie złośliwie )
    Wprawdzie nieco ugięłam się pod zrzuconym ciężarem odpowiedzialności za zasady i prawie tchu mi z tej odpowiedzialności zabrakło , na szczęście doczytałam dalej:

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    to ja proponuję styczeń na wskazanie max. 5 propozycji od jednej osoby (wątki utworzone od 1 XII 2017 do 31 XII 2018 czyli w przeciągu 13 miesięcy) a potem dwa-trzy tygodnie na głosowanie na 10 najczęściej wskazywanych wątków. Uwaga: przy takich zasadach nie należy się sugerować, że już ktoś wskazał wątek - jak się podoba to trzeba go wskazać po raz kolejny aby zmieścił się w dziesiątce wybranej do ostatecznego głosowania.
    mi pasuje i mam nadzieję, że mogę sobie te zasady przywłaszczyć i następnie ustalić (w razie barku innych propozycji)

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Najlepiej załóż taki wątek sama z terminem na składanie propozycji (jak uważasz - tydzień, dwa, miesiąc, ...) i dopuszczalną liczbą propozycji (Ty decydujesz ). A potem niech się dzieje! Jak termin minie zamknę ten wątek i przygotuję ankietę obejmującą 10 najczęściej wskazywanych propozycji.
    w takim razie, czekam do końca niedzieli na propozycje zasad i dyskusję nad nimi zmierzającą do samoustalenia sie tych zasad,. W przypadku braku samoustalenia się zasad, ukonstytuują się zasady przywłaszczone od Bartolomeo i zostanie przeze mnie założony wątek.

    - - - Updated - - -

    O! Dobrze, że dyskusja ruszyła. Dzięki don Enrico!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 3 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 3 gości)

Podobne wątki

  1. Byle dalej
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-03-2014, 14:45
  2. Baligrod i .......co dalej ?
    Przez Mieszczuchy z Łodzi w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 20-06-2008, 20:06
  3. Wetlina Start Co Dalej??
    Przez AGUTEK w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-04-2007, 14:23
  4. w Lesku - co dalej??
    Przez gerym w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-08-2006, 15:11
  5. Kalnica ... i co dalej?
    Przez kuba_psk w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-01-2006, 23:36

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •