Strona 1 z 19 1 2 3 4 5 6 7 8 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 185

Wątek: górskie ubezpieczenia

  1. #1
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie górskie ubezpieczenia

    Ruszył mnie post Admina kolejna akcja GOPR,więc chciałbym zaproponować żeby zebrać podpisy ludzi którzy są za takimi ubezpieczeniami,rozpropagować tą akcję na innych forach górskich nie tylko bieszczadzkich i spróbować coś zrobić w tym temacie.Myślę że znajdzie się wśród nas ktoś kto potrafi ująć to ładnie w projekt jakiegoś dokumentu który można wysłać do tych naszych przedstawicieli narodu

  2. #2
    Zbanowany
    Na forum od
    01.2011
    Rodem z
    Z pięknej krainy (Regulamin,pkt 11)
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: górskie ubezpieczenia

    Sądzisz ,że GOPR-owcy nie poruszajątego tematu bezpośrednio na wyższych szczeblach?

  3. #3
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: górskie ubezpieczenia

    GOPR-owców w Polsce może być zaledwie kilka tysięcy i są zbyt małą ilością osób żeby to przepchnąć.Wymagana ilość podpisów to ok 100tyś.Zresztą nie chodzi mi o teoretyczne rozważania tylko o działanie

  4. #4
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: górskie ubezpieczenia

    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    Ruszył mnie post Admina kolejna akcja GOPR,więc chciałbym zaproponować żeby zebrać podpisy ludzi którzy są za takimi ubezpieczeniami,rozpropagować tą akcję na innych forach górskich nie tylko bieszczadzkich i spróbować coś zrobić w tym temacie.Myślę że znajdzie się wśród nas ktoś kto potrafi ująć to ładnie w projekt jakiegoś dokumentu który można wysłać do tych naszych przedstawicieli narodu
    Piotrze, albo podaj szczegóły o co chodzi, albo wstaw link do wypowiedzi Admina. Nie każdy ma ochotę tego szukać. ja np.nie mam.

  5. #5
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: górskie ubezpieczenia

    diabel-1410 napisał :
    Jestem za obowiązkowym ubezpieczeniem każdego turysty.J
    Ciekawe !?
    a mógłbyś rozwinąć myśl ?
    Dlaczego chcesz wszystkich uszczęśliwiać ?
    Ja osobiście nie chcę płacić , za czyjąś beztroskę.

  6. #6
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: górskie ubezpieczenia

    Witam!

    Słachać ponownie w mediach o bezmyślnych turystach którzy mimo ostrzeżeń i fatalnych warunków w górach (Bieszczadach) - poszli na wycieczki. Skończyło się to interwencjami GOPR, który mimo fatalnej kondycji finansowej stale niesie pomoc.

    Uważam, że wzorem państw "zachodnich" interwencje GOPR powinny być płatne!
    Zwiezienie z gór opiekuna, który zasłabł musi kosztować. Musi zostać ustalony cennik i należy go bezwzględnie egzekwować.
    Dzięki temu pseudo turyści może zastanowią się zanim wyjdą w góry bez koniecznego przygotowania i ekwipunku.
    Mam nadzieję że nasz Admin nie poczuje się urażony

  7. #7
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: górskie ubezpieczenia

    Don Enrico -przecież w tej chwili wszyscy płacimy za te akcje GOPR nie osobiście ale z naszych podatków. A tak będzie proste-masz ubezpieczenie- więc w razie potrzeby skorzystania z pomocy GOPR podajesz numer polisy(twojej własnej) i ubezpieczyciel pokrywa koszty akcji.Wszyscy są zadowoleni-Ty bo wiesz że GOPR jest dzięki kasie dobrze wyposażony,GOPR bo ma kasę na nowe jakże potrzebne etaty i sprzęt i nawet firmy ubezpieczeniowe bo przecież nie każdy w górach ulega wypadkowi.Przepraszam jeśli piszę trochę chaotycznie

  8. #8
    Zbanowany
    Na forum od
    01.2011
    Rodem z
    Z pięknej krainy (Regulamin,pkt 11)
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: górskie ubezpieczenia

    Ja osobiście nie chcę być zmuszany do ubezpieczenia, obecnie można się ubezpieczyć dobrowolnie. Jestem natomiast za tym jeśli ktoś nie jest ubezpieczony a będzie interwencja GOPR to wtedy płacić z własnej kieszeni.

  9. #9
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: górskie ubezpieczenia

    Ja jestem przeciw.
    Z naszych podatków idzie duuuuuuużo więcej na gorsze rzeczy-tym się Diable zajmij to zyskasz mój głos, a nie jakieś marginalne grosze.
    A jak chcesz się ubezpieczać to jeździj sobie na Słowację, tam zdaje się tak właśnie jest
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  10. #10
    Zbanowany
    Na forum od
    01.2011
    Rodem z
    Z pięknej krainy (Regulamin,pkt 11)
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: górskie ubezpieczenia

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Ja jestem przeciw.
    Z naszych podatków idzie duuuuuuużo więcej na gorsze rzeczy-tym się Diable zajmij to zyskasz mój głos, a nie jakieś marginalne grosze.
    A jak chcesz się ubezpieczać to jeździj sobie na Słowację, tam zdaje się tak właśnie jest
    Przyłączam się do Krysi
    Ostatnio edytowane przez Hero ; 13-01-2011 o 16:24 Powód: błąd

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Górskie kibelki
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 06-02-2022, 21:45
  2. Sokoliki Górskie cerkiew
    Przez wtak w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 03-11-2014, 07:22
  3. IX Górskie Zawody Balonowe
    Przez joorg w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-05-2010, 10:57
  4. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-09-2007, 12:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •