Strona 61 z 85 PierwszyPierwszy ... 11 51 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 71 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 848

Wątek: Nowy użytkownik - powitanie

  1. #601
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witam Wszystkich bardzo. Zapisałem się, bo łążę po Bieszczadach, bo lubię łazić po Bieszczadach, bo dobrze jest z kimś o tym pogadać. Wierzę, że będzie mi tu dobrze ; ). Proszę mnie, świeżemu powiedzieć, jak mam "wypełnić" swój profil, bo nie wiem, gdzie pójść. Poza tym, jestem z Hrubieszowa, trochę biegam, trochę pedałuję, trochę wędruję, trochę fotografuję... . Zapytam od razu, co by rozwiać swoje wątpliwości: czy tutaj też wymagany jest jakiś staż, żeby móc np. napisać pw czy podać linkę do swojej strony amatorsko-forograficznej (obecnie głównie bw tradycyjne), bo miałem przykre doświadczenia z podobnym portalem? Pytam z czystej ciekawości, bo parcia na to nie mam, ale też nie chcę być traktowany, jak osobnik specjalnej troski ; )?

  2. #602
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Cześć. Na pewno będzie Ci tu dobrze. Owszem, jest potrzebny staż, żeby działać aktywnie na forum. Ale już go przeszedłeś, bo trwał tylko tyle, żebyś mógł się przywitać. Weryfikację przeszedłeś pozytywnie- gratuluję. W końcu jesteś w Bieszczadach!

  3. #603
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2013
    Postów
    22

    Domyślnie Kłopoty z profilem

    Dzięki, Piskal za tak cudną wiadomość ; ). Czyli można bez zbędnych ceregieli. Cieszę się i pozdrawiam cały skład.

  4. #604
    Bieszczadnik Awatar Wojtek z Zielonki
    Na forum od
    11.2012
    Rodem z
    Zielonka
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Cytat Zamieszczone przez spokojny Zobacz posta
    Witam Wszystkich bardzo. Zapisałem się, bo łążę po Bieszczadach, bo lubię łazić po Bieszczadach, bo dobrze jest z kimś o tym pogadać. Wierzę, że będzie mi tu dobrze ; ). Proszę mnie, świeżemu powiedzieć, jak mam "wypełnić" swój profil, bo nie wiem, gdzie pójść. Poza tym, jestem z Hrubieszowa, trochę biegam, trochę pedałuję, trochę wędruję, trochę fotografuję... . Zapytam od razu, co by rozwiać swoje wątpliwości: czy tutaj też wymagany jest jakiś staż, żeby móc np. napisać pw czy podać linkę do swojej strony amatorsko-forograficznej (obecnie głównie bw tradycyjne), bo miałem przykre doświadczenia z podobnym portalem? Pytam z czystej ciekawości, bo parcia na to nie mam, ale też nie chcę być traktowany, jak osobnik specjalnej troski ; )?
    Witam ! Nie mam takiego stażu jak Ty, ale w Bieszczadzie byłem pierwszy raz w 1986r. Tylko że w tedy Bieszczadów nie zauważyłem, a twraz Je KOCHAM !
    Witaj !

  5. #605
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Cytat Zamieszczone przez spokojny Zobacz posta
    czy tutaj też wymagany jest jakiś staż, żeby móc np. [...] podać linkę
    Tak.

    EDIT: dyskusję dotyczącą kłopotów z profilem przeniosłem do działu technicznego.
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 13-05-2013 o 22:21 Powód: Dopisek
    Czterech panów B.

  6. #606
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2013
    Rodem z
    Brzoza
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witam wszystkich Tubylców.
    Dotarłem do Was po ponad dwu latach intensywnej eksploracji lasów bieszczadzkich. Od lutego 2011 - kiedy to zostaliśmy z żoną zaproszeni w Bieszczady - do dzisiaj, każdy wspólny urlop trwający co najmniej tydzień, spędzamy w naszych ukochanych górach, u kochanej Pani Zosi. Nazbierało się już tych wypadów całe sześć, tak, że czujemy się tam bardziej u siebie, niż tutaj, na nizinach . Najbardziej żałujemy, że mieszkamy tak daleko (650km od Zosi) i nie możemy częściej bywać wśród buków i górskich potoków.
    Myślę, że teraz, po znalezieniu tego forum, będzie mi lżej wytrzymać do następnego urlopu, który już niebawem, bo w sierpniu. W końcu jestem przecież w Bieszczadach - jak parę postów wyżej napisał Piskal.

    --
    Jurek

  7. #607
    Tomasz33
    Guest

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witam Wszystkich Serdecznie !

  8. #608
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz33 Zobacz posta
    Witam Wszystkich Serdecznie !
    Witamy w..szeregach natchnionych i....nawiedzonych
    Tak być nie może,bo tak być musi...

  9. #609
    Bieszczadnik Awatar Wojtek z Zielonki
    Na forum od
    11.2012
    Rodem z
    Zielonka
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witam archie i Tomasza33.

  10. #610

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witam wszystkich mieszkańców i miłośników naszych Bieszczad.
    Ja mieszkam w Wałczu i bieszczadzkie ścieżki i klimaty zacząłem poznawać jakieś 5 latek temu,i tak co roku moja wiedza powoli rośnie.
    W tym roku urlop oczywiście BIESZCZADY jak zwykle z grupą kolegów i przyjaciół.
    Pozdrawiam wszystkich miłośników tego ciekawego zakątka naszego kraju :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 5 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 5 gości)

Podobne wątki

  1. Na powitanie wiosny!
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-02-2010, 22:22
  2. Nowy Łupków
    Przez Gar w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-07-2008, 16:43
  3. Powitanie Nowego Roku w Bieszczadach
    Przez Małgocha w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-01-2007, 13:31
  4. nowy link
    Przez długi w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-09-2004, 21:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •