Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Ocenianie obiektów noclegowych

  1. #11
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Ocenianie obiektów noclegowych

    A ja tam przy swoim trwać będę i powalczę tutaj choćby o te subiektywne oceny. Zawsze można je weryfikować na Forum. Zresztą przebicia i tak nie mam, głos swój w dyskusji dam a decyzje zapadną u "góry". :)
    Uważam, że to jest potrzebne tutaj na Forum!
    Swoje powiedziałem.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  2. #12
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Ocenianie obiektów noclegowych

    Wierz mi na słowo to zły pomysł. Nie sprawdzi się w praktyce. Wywoła bieszczadzkie piekiełko. Za pomocą tego forum jesteśmy w stanie wypromować każdy obiekt. Wiem o tym z doświadczenia. Rzuciłam kilka ciepłych słów o www.rajskigosciniec.pl, a po kilku dniach dotawałam sms i telefony z podziękowaniami od Was, (mam nadzieję, że Goście pozostali wśród nas dalej). Podobnie było z Tarnawą. Od razu zwiekszył się ruch turystyczny. Sądę, że podobana sytuacja jest gdy ganimy. O tym wiedzą gestorzy. Pamiętaj o tym, że my Polacy mamy specyficzny charakter. Nie modlimy się o to aby mieć tę przysłowiową krowę ale błagomy o to aby krowa sąsiadowi zdechła. Nie ma nic prostszego aby zarejestrować się na forum i napisać jakiś nieciekawy post oskarżający kogoś o niegodziwości. Ostatnio mamy z tym do czynienia. Może nie w wątku hotelarskim ale innym. Ktoś kogo nie ma fizycznie w Bieszczadach opisuje to co się u nas rzekomo dzieje. Sprawdziłam, nie mam wątpliwości. Poza tym takie sytuacje zdarzyły się wielokrotnie. Sama prosiłam aby były pewne bariery blokujace pisanie postów w wątku o noclegach. Miałam ku temu mocne podstawy.

  3. #13
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Ocenianie obiektów noclegowych

    po co taki dzial na forum?? nie wystarczy ze jest http://www.narzekalnia.pl ????
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #14
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Ocenianie obiektów noclegowych

    "Nie modlimy się o to aby mieć tę przysłowiową krowę ale błagamy o to aby krowa sąsiadowi zdechła"...
    Tak jak każda inicjatywa zrobienia czegoś w Naszym Kraju też ma zaraz tyle "torped" ile ludzi. Jednoczy nas tylko wróg, liberum veto i narzekanie.
    ps. tak nawiasem mówiąc nigdzie nie spotkałem się w Bieszczadach ze złym jedzeniem, noclegiem, przyjęciem, a chodzę tutaj już spory szmat czasu... może to zależy od mojej logistyki. Piszę to, bo zaraz po uderzeniu w stół od razu odezwały się nożyce, że będzie "narzekalnia" i "modlitwa o śmierć krowy", czyli poszły torpedy... wysyłajcie je dalej
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Ocenianie obiektów noclegowych

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    ps. tak nawiasem mówiąc nigdzie nie spotkałem się w Bieszczadach ze złym jedzeniem, noclegiem, przyjęciem, a chodzę tutaj już spory szmat czasu...
    A ja nie tylko w Bieszczadach, ale we wszystkich górach w których bywałam, również na Słowacji, w Rumunii, na Ukrainie i gdzie indziej.
    Nie potrafię sobie przypomnieć czy kiedyś byłam niezadowolona.

    Ale to może dlatego, że nie mam zbyt dużych wymagań.

    Poza tym wiele razy polecałam (akurat nie tutaj a na innych forach, jak również w aktualizowanych przeze mnie przewodnikach) miejsca noclegowe, które mi szczególnie przypadły do gustu. Głównie to były jakieś PTSM-y lub inne tanie noclegi.

    Pozdrowienia

    Basia

  6. #16
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Ocenianie obiektów noclegowych

    Wracam do tematu :)
    Admin napisał... "Generalnie na mojej poczcie co i rusz pojawiają się mejle z prośbami o usunięcie jakiś opinii z forum."
    Wygrywa więc spokój/wygoda admina czy oceniani? Przegrywają zaś oceniajacy a zarazem klienci!
    A że piszą prośby to znaczy, że Forum jest opiniotwórcze i poczytne a prośba o usunięcie złej opinni to najprostszy sposób trwania bez zmian ku ich poprawie. Wyrażanie osądów i opinii nijak ma się do Hipokratesowego "przede wszystkim nie szkodzić". Tutaj prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Na Forum są głównie "klienci Biesów" i warto by Ci Klienci mogli zdawać krótkie relacje gdzie warto lub nie... zjeść i pospać. Oki, wiem, że mogą i wiem, że to robią ale mi chodzi o ten sposób bardziej czytelny do wyszukiwania.
    Adminie a może nie ma o co kruszyć kopii bo nie ma na to warunków technicznych? Wtedy dyskusja jest bezprzedmiotowa a ja się wycofuję.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Ocenianie obiektów noclegowych

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Wracam do tematu :)
    Admin napisał... "Generalnie na mojej poczcie co i rusz pojawiają się mejle z prośbami o usunięcie jakiś opinii z forum."
    Wygrywa więc spokój/wygoda admina czy oceniani? Przegrywają zaś oceniajacy a zarazem klienci!
    Recon , nikt Ci nie broni założyć własnej strony i internetowego forum dyskusyjnego.
    pt. "Ranking, oceny , opinie.. Bieszczadzkich knajp i noclegowni"
    i pod hasłem :
    Ludziska piszta co chceta i jak chceta , krytykujcie.. słusznie i nie słusznie,obrażajcie wszystkich na prawo i lewo jak leci, podsrywajcie się konkurenci na wzajem; ja i tak jako administrator tego forum odpowiadam za wszystko.
    No i zobaczymy wtedy ile będziesz miał spraw w sądach cywilnych i nie tylko , a komornicy będą stali u Twych drzwi.
    Czy o to Ci chodzi Recon, czy nie zrozumiałeś o czym pisał Administrator tego forum wcześniej?
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 10-10-2008 o 21:22
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  8. #18
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Ocenianie obiektów noclegowych

    nie o to mi chodzilo.... koniec tematu..... adminie wątek do kasacji, niech nawet nie drażni.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  9. #19

    Domyślnie Odp: Ocenianie obiektów noclegowych

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    nie o to mi chodzilo.... koniec tematu..... adminie wątek do kasacji, niech nawet nie drażni.
    Recon, temat nie jest do kasacji, przecież Ty masz racje.

    Nie chodzi o to, aby narzekać czy dawać jakies krytyczne oceny obiektów, ale wprost przeciwnie, opisywać te, które chcielibyśmy polecić innym forumowiczom. Jeżeli będą pochwały, to chyba nikt nie będzie pisał do admina o usuwanie postów. W jakiej formie można to zrobić? W tej chwili nie wiem, nie zastanawiałem się jeszcze nad tym.

    A może kiedyś właściciele ośrodków będą mogli dumnie wieszać znaczek "obiekt rekomendowany przez forum bieszczadzkie", jako symbol wysokiego poziomu usług?

  10. #20
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Ocenianie obiektów noclegowych

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Wygrywa więc spokój/wygoda admina czy oceniani? Przegrywają zaś oceniajacy a zarazem klienci!

    A jak ja mam weryfikować co jest prawdą, a co podsrywaniem konkurencji?
    Była sytuacja na forum gdzie obrażony przez gospodaża turysta namieszał tutaj tak, że wydawać się mogło, że przez w/w gospodarstwo o mało świat się nie zawalił.
    Powiem Ci, że ruszyłem za tematem i okazało się, że lipa. Tyle, że lipa była po stronie turysty. Gdy napisałem do rzeczonego bieszczadnika z prośbą o wyjaśnienie wszelki słuch po nim zaginął. Ten schemat działa z pewnością i drugą stronę - nie usprawiedliwiam nikogo.

    Przyjąłem zasadę, że nic nie komentuję i nic nie kasuję. Forum jest forum i tyle. Jeśli jest potrzeba pisania o czymś prosze bardzo.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •