Strona 1 z 19 1 2 3 4 5 6 7 8 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 186

Wątek: Skitury w Bieszczadach

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2009
    Postów
    22

    Domyślnie Skitury w Bieszczadach

    Witam wszystkich Bieszczadnikow! jestem nowy w temacie i bede bardzo wdzieczny za info dot..wycieczek skiturowych na terenie BPN. Na stronie parku troche okrojone informacje. Moze jest www dot.. ww tematu.?

    dziekuje i pozdrawiam

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Skitury w Bieszczadach

    Ja sie na tym nie znam, ale wiem, że jeżdżą/biegają/chodzą

    http://forum.bieszczady.info.pl/sear...&sa=Szukaj#944

    Witaj:)

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Misieg
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Kraśnik/Rzeszów/Lesko
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: Skitury w Bieszczadach

    Polecam wycieczki organizowane przez PTTK Rzeszów, oddział oferuje ciekawe wyjazdy/wycieczki na nartach ski turowych

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2009
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Skitury w Bieszczadach

    dziekuje wszystkim za info..

    Bylem z chlopakami z krainy wilka.Fajna ekipa..polecam

    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie Odp: Skitury w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez stabil2000 Zobacz posta
    dziekuje wszystkim za info..

    Bylem z chlopakami z krainy wilka.Fajna ekipa..polecam

    pozdrawiam
    ale jesteś szybki. 23.01. o drugiej w nocy pytałeś o skitury, a 24.01 przed południem już jesteś po wyprawie i polecasz...
    to pochwal się gdzie byliście, jakie były warunki śniegowe itp.

    pozdrawiam

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2009
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Skitury w Bieszczadach

    'Tropem Wilka" PL/SK

    Roztoki G - Okraglik-Plasza(pikinik pod polonina)-Dziurkowiec-Runina(Autobuskiem do domu)Impreza miala charakter szkoleniowy przy wspolpracy klubu turowego z preszowa.Pewnie ciezko w to uwierzyc ,ale noca takze jest pieknie..

    Zalapalem sie na ostatnia chwile i bardzo dziekuje org..za mile przyjecie.Polecam serdecznie.Wiekszosc trasy z gorki.. :)

    pozdrawiam

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie Odp: Skitury w Bieszczadach

    Witamy Daniela na forum.
    Uważaj mają tu czujnych moderatorów. Trzeba wklepać najpierw 50 postów żeby coś reklamować. Masz wiele do powiedzenia więc ta 50 strzeli jak z bata.

    Pozdrawiam

  8. #8
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Skitury w Bieszczadach

    Przepiękna trasa skiturowa jest w jednej z bieszczadzkich miejscowości (nie podaję, bo nie chcę uprawiać kryptoreklamy) uznawanej wręcz za wrota tej bajkowej krainy. Zaczyna się obok kamiennego sakralnego budynku i biegnie prościutko w dół. Po drodze są dwie muldy, ale mijając bokiem na jednej narcie da się przejechać. Cały czas należy uważać na osobników brnacych pod prad zjazdu. Na dole jest kolisty (w kształcie pierścienia) placyk na wytracenie prędkości. Bez narażania się na agresję ze strony innych użytkowników można tam zrobić kilka kółek aż do wytracenia prędkości. Ewentualnie wykorzystując pęd ostro odbić w lewo, by nie musieć zakładać łańcuchów na narty chcąc powtórzyć trasę... Polecam
    Marcin

  9. #9
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Skitury w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Scelina Zobacz posta
    Przepiękna trasa skiturowa jest w jednej z bieszczadzkich miejscowości (nie podaję, bo nie chcę uprawiać kryptoreklamy) uznawanej wręcz za wrota tej bajkowej krainy. Zaczyna się obok kamiennego sakralnego budynku i biegnie prościutko w dół. Po drodze są dwie muldy, ale mijając bokiem na jednej narcie da się przejechać. Cały czas należy uważać na osobników brnacych pod prad zjazdu. Na dole jest kolisty (w kształcie pierścienia) placyk na wytracenie prędkości. Bez narażania się na agresję ze strony innych użytkowników można tam zrobić kilka kółek aż do wytracenia prędkości. Ewentualnie wykorzystując pęd ostro odbić w lewo, by nie musieć zakładać łańcuchów na narty chcąc powtórzyć trasę... Polecam
    ...powstał nowy patent, mianowicie przy wytracaniu prędkości na "kolistym placyku" można użyć małej kotwiczki i kawałka pożądnego sznurka.. po czym odzyskać prędkość, nawykorzystując "sprzężenie zwrotne" trafiamy urządeniem w tzw. "narciarza 4-kołowego mechanicznego bez nart" kierującego się w stronę zamku, możemy zaprzeczyć prawom fizyki... jadąc z niezłym impetem pod górkę! (ponoć są już też specjalne foczki na asfalt i szutry...)

    ..a tak z innej miodem pachnącej beczki.. jaki jest koszt POŻĄDNEGO uzywanego kompletu skiturowego?.. przymierzam się do kupna, ale nie wiem jak tam wtórny rynek w tym temacie... liczę na Was , bo ostatnio nie mam za dużo czasu na grzebanie w necie... pyzydry

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Lech Rybienik
    Na forum od
    06.2004
    Rodem z
    Przemyśl/Warszawa
    Postów
    225

    Domyślnie Odp: Skitury w Bieszczadach

    Używane hagany + naxo 01 - jakieś 700-800 zeta
    buty Lowa struktura pro - 1000-1300
    foki - 250
    kije teleskopy z sondą lawinową - 120
    To moje ostatnie zakupy.
    Do człapania można dużo taniej, ale mi zależało na wiązaniach.
    Ceny różnią się nieco u różnych sprzedawców - zależy jak trafisz na allegro,
    Pozdrawiam
    Lech

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 5 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 5 gości)

Podobne wątki

  1. Góry Mescheckie - skitury w Gruzji styczeń 2012
    Przez Petefijalkowski w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 30-05-2012, 07:03
  2. potrzebuje Ktos moze skitury??
    Przez extremarcin w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-12-2003, 18:00

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •