Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 59

Wątek: Zajazd pod Caryńską znowu działa

  1. #41
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Trzeba to po prostu osobiście sprawdzić, jak karmią i co zostało z starych klimatów,zrobię to w pażdzierniku...
    Tak być nie może,bo tak być musi...

  2. #42
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Zamość/ Lublin
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    aa, kiedyś przed szlakiem jedliśmy przed zajazdem na stolikach barszczyk i sałatki, w tle leciał SDM. Właśnie, kolejne wspomnienie bo grupa już nie koncertuje razem, bardzo szkoda. Oj, ja tu robota i tęskni mi się za szlakiem.

  3. #43
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Cytat Zamieszczone przez bieszczadzkatęsknota Zobacz posta
    Pod koniec września mogę się pojawić w Zajeździe na jakimś spotkaniu ). Od 22.09 jestem w Bieszczadach.
    Ot, nie mam jakoś nic ciekawego do napisania ale zacytowałem ten post ze względu na ciekawy nick autora, Bieszczadzka tęsknota ,ot co. Tak sobie dumam po nocy, nie mogę spać, niezbyt dobrze się czuje i jakąś tam pociechą jest to że koniec października-początek września tradycyjnie spędzę w Sękowcu! Pisze się oczywiście na wszelkie spotkania,również w ZpC (i nie tylko).
    Pozdrawiam wszystkich których dotyka bieszczadzka tęsknota
    .................................................. .................................................. ..................... + Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  4. #44

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Rozumiem, że w tej chwili jest to najbardziej komfortowe miejsce zakwaterowania w UG. Nocował tam już ktoś?

  5. #45
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Derty!
    Podpis miodzio! :)
    Awatar poprzedni był lepszy.

    Pozdrawiam

    Wiem, że to OT
    No brzydnę z dnia na dzień:D Już nic nie da się zrobić...chyba wbiję jakiś kwiatek na awatarku:D
    Pozdro
    D.
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  6. #46
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Rozumiem, że w tej chwili jest to najbardziej komfortowe miejsce zakwaterowania w UG. Nocował tam już ktoś?
    Mania widziałem w ZPC. Zapytaj jego:) Myśmy spali obok, na traffce. Tu mogę Tobie dać dokładny opis warunków:)
    D.
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  7. #47
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2005
    Rodem z
    Kraków (Prądnik Czerwony, na Nową (C)huć zamieniony...)
    Postów
    327

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Jadłem w Zajeździe przez tydzień, będąc w UG w II połowie sierpnia. Ceny trzymają górnoustrzycką średnią, jedzenie było smaczne. Raz trafił się niedosmażony, półsurowy kotlet, szybko i bez gadania wymieniony na dosmażony. Ogólnie wrażenie pozytywne, jako miejsce do jedzenia ZPC jest godzien polecenia, choć menu ubogie raczej. Muza w knajpie - miła uchu i nienachalna, SDM, Orkestra św. Mikołaja, nie za głośna, ogólnie OK. Ruch tam jest spory, chyba w Dolinie Pięciu Barów największy; poza tym, co wieczór widywałem te same twarze, znaczy się klient zadowolony i wraca, a to dobrze świadczy o lokalu. Co do cen noclegu, to jak dla mnie są zaporowe i nie do przyjęcia (abstrahuję od tego, ze w Hotelu Górskim są wyższe o połowę) - ja spałem za jedną czwartą tego, co wołają za łóżko w ZPC, wychodząc z założenia że potrzebne mi w zasadzie tylko w miarę czyste łóżko, kibelek i prysznic, dzień przecież i tak spędzam na szlaku. No ale co kto lubi.
    Pozdrawiam
    mj

  8. #48
    Bieszczadnik Awatar Mamcia DwaChmiele
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    423

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Piątkowy wieczór, godzina późna, bliska soboty. Za oknem mokro a im bliżej gór, tym bardziej. Kawy, kawy, królestwo za kawę - myśli kierowca trawozu, a właściwie kierowniczka. Piwa, piwa, królestwo za piwo... i żeby nie musieć wychodzić z samochodu, żeby się zlitowała - myśli pasażer. Zwalniamy w terenie zabudowanym... jednym, drugim, trzecim, nosy w bocznych szybach, języki na brodach, wybałuszamy gały... czarno... czarno to widzę. Na bieszczadzkich uliczkach pustki, lokale pozamykane. Wjeżdżamy do Ustrzyk Górnych, na horyzoncie majaczy blade światełko... Niemożliwe! To nie może być prawda! Otwarte??!! O tej porze??
    I tak, zupełnie przez przypadek, w sposób niezapowiedziany, pojawiliśmy się w Zajeździe. Wyszliśmy nad ranem :)

    A wrażenia? Zassało nas to miejsce, atmosfera, ludzie... i nie chciało wypuścić. Były gitarry, śpiewanie do zachrypnięcia, życzliwość i ta.... bieszczadzkość, której wcale nie przeszkadzały warunki na poziomie europejskim, łazienki, w których można jeść z podłogi (jeśli tylko ktoś miałby na to ochotę, bo Sanepid z pewnością nie protestowałby), czysta kuchnia i obsługa, która odgaduje twoje pragnienia zanim same się skrystalizują.

    Nie mogę się wypowiedzieć na temat jak było/jak jest, bo w starym zajeździe nigdy nie byłam. Nie mogę się również wypowiedzieć o standardzie pokoi, bo na górze też nie byłam. Ale wrócę tam na pewno, wrócę niedługo :)

  9. #49
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Veni, vidi i rozmawiałem. W nowym Zajeździe jest fajna oddzielna salka, jeszcze nie urządzona. Sebastian chciałby zrobić wystrój związany z forum. Don Henek ma ciekawy pomysł, żeby wystrojem tej sali były nasze zdjęcia. Oczywiście nie naszych wątpliwych fizjonomii, ale naszego autorstwa, a kilku świetnych fotografów na forum mamy. Czyli mielibyśmy stałe miejsce wystaw FOTIMBowych . Mnie się ten pomysł podoba. A może jakieś inne propozycje?
    Dyskusję uważam za otwartą.

  10. #50
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Zajazd pod Caryńską znowu działa

    Zajdę, zobaczę, mam nadzieję, że zjem schaboszczaka i dalej jak kiedyś będzie wielki i pyszny;-)
    Bo ceny noclegu naprawdę odstraszają. Po sezonie w Hotelu Górskim jest 75zł ze śniadaniem, ale i z basenem.
    Więc zostanę przy jedzonku na razie, a spanie gdzieś jednak indziej, bo za 1 noc tam, mam 2 noce gdzie indziej.
    Ale na myśl o schaboszczaku mi ślinka cieknie!
    Robili najlepsze schaboszczaki jakie jadłam w życiu.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Widok z Połoniny Wetlinskiej na Caryńską.
    Przez kharamkahi w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 11:40
  2. "Niebo nad Caryńską. Piosenki stamtąd"
    Przez michalN w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-04-2012, 11:56
  3. Niebo nad Caryńską
    Przez Agamaga w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-04-2012, 10:04
  4. Zajazd pod Połoniną - Wetlina
    Przez jacekm2001 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-08-2011, 15:07
  5. Parking pod Wetlińską
    Przez QSQS w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 30-08-2009, 13:40

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •