Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nocleg dla 1 osoby

  1. #1

    Domyślnie Nocleg dla 1 osoby

    Witam, na początku sierpnia chcę udać się samotnie w Bieszczady. Znacie może jakieś zakwaterowania dla podróżujących solo? Wszystkie pensjonaty które do tej pory widziałam oferują jedynie pokoje 2 osobowe i w górę. A może ktoś z was też był kiedyś sam w Biszczadach? Jakieś rekomendacje? najlepiej okolice Cisnej, no Wetlina i Ustrzyki

  2. #2

    Domyślnie Odp: Nocleg dla 1 osoby

    Witam, ja prawie zawsze sam w Bieszczady jeżdżę - pojutrze wyjazd :) Polecam pensjonat Borsuczyna w Strzebowiskach - mają pokój 1-osobowy z łazienką i rezerwację poprzez internet... Tylko trzeba zawsze wcześniej rezerwować, ale warto sprawdzić - a nuż... :)

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2014
    Postów
    237

    Domyślnie Odp: Nocleg dla 1 osoby

    Cytat Zamieszczone przez Biesiek Zobacz posta
    I co zamierzasz w owej negatywnej opinii przekazać potencjalnym klientom. Żeby uważali, bo na naszym forum zamieścili spam
    Klientom? Nic. Za to gospodarzom - i owszem.
    Cytat Zamieszczone przez Biesiek Zobacz posta
    (Twom zdaniem oczywiście, no chyba, że masz IP, logi itp?)
    Mózg i odrobina doświadczenia w moderatorce forumowej wystarczy. Dwa jednopostowce, zarejestrowane w tym samym dniu, gdzie jeden pyta a drugi natychmiast odpowiada konkretnym przybytkiem. O, słodka naiwności...
    Cytat Zamieszczone przez Biesiek Zobacz posta
    Masz rację, profilaktyka jest bardzo ważna. Na razie brak informacji, że np. pościel nie była świeża, jedzenie marne, gospodarze nieuprzejmi. Ale... profilaktycznie poinformuj już świat, że chyba spam wrzucili... bo często całe zło tego świata tak się zaczyna - ktoś wrzuca spam na nasze forum i ...
    Takie profilaktyczne podejście stosowano już ponad 100 lat temu trochę na wschód od Polski. I tam sprawdziło się - Tatar konia ukradł - to fru cały Krym parę tysięcy kilometrów na wschód. Profilaktycznie. Pomyśl, czy takiej filozofii nie dałoby się dostosować do naszych realiów. Może negatyw od razu na wszystkie ośrodki w gminie? Albo jeśli pensjonaty mają cokolwiek w nazwie związanego z borsukiem?
    Bo przecież pomoc w poszukiwaniu noclegu to rzecz mocno podejrzana, ba... naganna.
    Chciałeś błysnąć to było się w brokacie wytarzać bo póki co to nawet zabawne nie jest.

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Biesiek
    Na forum od
    08.2009
    Rodem z
    Za daleko
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Nocleg dla 1 osoby

    Cytat Zamieszczone przez Verid Zobacz posta
    Klientom? Nic. Za to gospodarzom - i owszem.

    Mózg i odrobina doświadczenia w moderatorce forumowej wystarczy. Dwa jednopostowce, zarejestrowane w tym samym dniu, gdzie jeden pyta a drugi natychmiast odpowiada konkretnym przybytkiem. O, słodka naiwności...

    Chciałeś błysnąć to było się w brokacie wytarzać bo póki co to nawet zabawne nie jest.

    Porażająca merytoryka argumentów.

    Szkoda, że nie zauważasz że kierujesz swoją agresję wobec dwójki nowych uczestników forum pomimo tego, że ich wpis zamieszczony został w wątku do tego przeznaczonym.

    Co więcej oskarżasz ich (je) o naganne praktyki, mając jako dowody tylko mózg i doświadczenie. Żyjemy w Europie, w sporej części której już od kilku tysięcy lat nie wystarczy mózg, doświadczenie, przeczucie, czy wiara, by kogoś oskarżać. Należy dysponować dowodami, nawet gdy są to tylko dowody poszlakowe. No chyba, że identyfikujesz się z tą częścią naszego kontynentu, na której niestety do dnia dzisiejszego nie trzeba żadnych dowodów, aby móc oskarżać każdego o wszystko.

    Jakby tego było mało, radośnie oznajmiasz wszystkim wokół, że na oskarżeniach nie poprzestaniesz i wystawisz pensjonatowi negatywną opinię. Ponowię moje pytanie - może nie dosyć dobitnie zaakcentowane w pierwszym poście - za co? Za brudną pościel? brud w pokojach? nieuprzejmą obsługę? Jakim prawem chcesz oceniać jakość świadczonych usług na podstawie internetowego wpisu, dokonanego przez nieznane Ci osoby. I co zamierzasz napisać - że podejrzewasz, że na pewnym forum zamieścili wpis? Takie działania, nawet jeśli to tylko czcze przechwałki, to pieniactwo i trolling w czystej postaci. Dla takich zachowań na tym forum nie powinno być tolerancji.

    Nad innymi aspektami Twojego postu, takimi jak styl czy kultura wypowiedzi nie będę się rozpisywał i - jak mawiał klasyk - spuszczę na nie zasłonę miłosierdzia. Każdy czytający sam oceni i wyciągnie swoje wnioski.
    Ale by chociaż w części Cię usatysfakcjonować zapewniam, że obficie posypię ją brokatem, aby błyszczała ;-)))

    Aby wszystko było jasne - nic w jakikolwiek sposób nie łączy mnie zarówno z aleksandra19 jak i osik65. Nie znam ich. We wspomnianym pensjonacie nigdy nie byłem, nie nocowałem, nie znam ich właścicieli.

    Do aleksandra19 - Boguszowie w Wetlinie mają niewielki pokój, który czasem wynajmują pojedynczym osobom. Może warto spytać, czy jest wolny we wskazanym przez Ciebie terminie.

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2014
    Postów
    237

    Domyślnie Odp: Nocleg dla 1 osoby

    Cytat Zamieszczone przez Biesiek Zobacz posta
    Porażająca merytoryka argumentów.
    Pomoderuj dowolne popularniejsze forum to zaczniesz ją dostrzegać a nie tylko ironizować
    Cytat Zamieszczone przez Biesiek Zobacz posta
    Szkoda, że nie zauważasz że kierujesz swoją agresję wobec dwójki nowych uczestników forum pomimo tego, że ich wpis zamieszczony został w wątku do tego przeznaczonym.
    Szkoda że nie zauważasz że konta zarejestrowane w tym miesiącu w tym samym dniu odpowiadają sobie niemal natychmiast na zadane pytanie. Technika prawie tak stara jak samo spamerstwo forumowe.
    Cytat Zamieszczone przez Biesiek Zobacz posta
    Co więcej oskarżasz ich (je) o naganne praktyki, mając jako dowody tylko mózg i doświadczenie.
    Może twój mózg i doświadczenie to jest "tylko". Ja do swojego nie mam zastrzeżeń.
    Cytat Zamieszczone przez Biesiek Zobacz posta
    Żyjemy w Europie, w sporej części której już od kilku tysięcy lat nie wystarczy mózg, doświadczenie, przeczucie, czy wiara, by kogoś oskarżać. Należy dysponować dowodami, nawet gdy są to tylko dowody poszlakowe. No chyba, że identyfikujesz się z tą częścią naszego kontynentu, na której niestety do dnia dzisiejszego nie trzeba żadnych dowodów, aby móc oskarżać każdego o wszystko.
    Dowody poszlakowe ci podałem (daty rejestracji, staż i prędkość odpowiedzi). Raczyłeś zignorować.
    Cytat Zamieszczone przez Biesiek Zobacz posta
    Jakby tego było mało, radośnie oznajmiasz wszystkim wokół, że na oskarżeniach nie poprzestaniesz i wystawisz pensjonatowi negatywną opinię. Ponowię moje pytanie - może nie dosyć dobitnie zaakcentowane w pierwszym poście - za co?
    Też ci odpowiedziałem i też raczyłeś zignorować więc tez będę musiał wyrazić się dobitniej. Za korzystanie z usług spamerów lub spamowanie osobiście, bez różnicy. Na takie zachowanie również nie powinno być przyzwolenia.
    Cytat Zamieszczone przez Biesiek Zobacz posta
    Nad innymi aspektami Twojego postu, takimi jak styl czy kultura wypowiedzi nie będę się rozpisywał
    Styl jest dostosowywany do piszącego. Jeżeli wydaje ci się że możesz dać upust swojemu świętemu oburzeniu, bez wnikania kto, co, po co i dlaczego i w formie zdecydowanie dalekiej od jakiejkolwiek formy szacunku a potem nie doczekać się stosownej riposty to masz rację - wydaje ci się. Masz prawo nie rozumieć moich działań, masz prawo dopytać o ich przyczynę i ja bardzo chętnie ci na twoje wątpliwości odpowiem. Masz również prawo się nie zgadzać ze mną i wnioskami które wyciągam ale jak będziesz od pierwszego słowa jechał z prześmiewczym sarkazmem to nie widzę najmniejszego powodu dla którego miałbym się wysilać na jakąkolwiek kulturę w twoim kierunku. Parafrazując inne klasyczne dzieło: Żądasz kultury, zachowaj ją sam.
    Cytat Zamieszczone przez Biesiek Zobacz posta
    Aby wszystko było jasne - nic w jakikolwiek sposób nie łączy mnie zarówno z aleksandra19 jak i osik65. Nie znam ich. We wspomnianym pensjonacie nigdy nie byłem, nie nocowałem, nie znam ich właścicieli.
    Być może tak, być może nie. Prawdopodobnie jesteś jedną z tych niewielu osób która ma jeszcze wiarę w czystość ludzkich intencji i podchodzącą z bezkrytyczną naiwnością do zawartości postów forum tego czy innego. Mnie z racji doświadczenia już na to nie stać.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Nocleg dla 1 osoby

    Masakra - Pomyślałem fajne forum, co roku jeżdżę w Bieszczady więc się zarejestruję... Ktoś pyta o nocleg - znowu pomyślałem, że mogę pomóc... Napisałem co wiem a tu burza... Chciałem dobrze... Pozdrawiam.

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Biesiek
    Na forum od
    08.2009
    Rodem z
    Za daleko
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Nocleg dla 1 osoby

    Cytat Zamieszczone przez Verid Zobacz posta

    Być może tak, być może nie. Prawdopodobnie jesteś jedną z tych niewielu osób która ma jeszcze wiarę w czystość ludzkich intencji i podchodzącą z bezkrytyczną naiwnością do zawartości postów forum tego czy innego. Mnie z racji doświadczenia już na to nie stać.
    Naprawdę? Tylko tyle o mnie??? Przy tak ogromnym doświadczeniu w prowadzeniu forów?? Przecież w odniesieniu do tej nowo zarejestrowanej dwójki nie miałeś żadnych wątpliwości. "Ohydni spamerzy". Tak ohydni, że wymagają napiętnowania i nikt inny, tylko właśnie TY to zrobisz.

    Twoje doświadczenie nie dopuściło myśli, że może być to np. niezarejestrowany czytelnik naszego forum, który po przeczytaniu zapytania z pierwszego postu postanowił się zarejestrować i odpowiedzieć. Żadnych wątpliwości. Poszlaka granicząca z pewnością?. A teraz takie wahania? Może tak, może nie?

    Trąci starą, dobrą szkołą Schopenhauera - jeśli brak ci argumentów, spróbuj podważyć wiarygodność adwersarza ;-)))

    Chylę czoło przed Twoją wiarą w siłę własnego doświadczenie. Moje doświadczenie w IT zapewne jest dużo mniejsze, to pewnie też wiesz. Ale ciekawe czy zauważyłeś, że w żadnym momencie naszej wymiany zdań nie oceniałem, czy wpisy, które stały się powodem tej korespondencji to rzeczywiście spam, czy przypadek. Pewnie przez ten mój brak doświadczenia.

    Jako, że zakres i styl korespondencji z Tobą wyszedł mocno poza granice, w ramach których chcę uczestniczyć w relacjach z ludźmi jest to mój ostatni wpis w tym temacie.

    Podsumuję naszą wymianę stanowisk smutną konkluzją, że szkoda, iż Twoje olbrzymie doświadczenie nie przypomniało Ci we właściwym momencie, że nasze forum ma instytucję moderatora, a Twój działający bez zastrzeżeń mózg, wstrząśnięty treścią niegodziwych wpisów nie dotarł w porę do informacji, że jesteś tak jak ja, czy setki innych zarejestrowanych użytkowników członkiem pewnej społeczności, która ma swoje przywileje, ale też i obowiązki i regulaminy. A one jasno stwierdzają, że to moderator ocenia, mając ku temu dużo więcej możliwości niż Ty, czy ja, czy dany wpis narusza regulamin, i jakie ew. podjąć działania.
    A "społeczni szeryfowie" od czasu do czasu pojawiający się w różnych wątkach i tematach przynoszą więcej szkód niż pożytku. Jak ma się czuć nowy uczestnik, gdy w odpowiedzi na proste pytanie ktoś od razu zaszeregowuje go jako spamera. Co więcej pojawiają się też groźby, insynuacje itp. Może więc, gdy następnym razem zechcesz kogoś publicznie zdyscyplinować i ukarać, zacznij od sprawdzenia, czy jest jakaś oficjalna ścieżka działania. A dopiero potem, gdy wyczerpiesz wszystkie inne możliwości, skorzystaj ze swojego olbrzymiego doświadczenia.
    Dbałość o poziom, kulturę, życzliwość, powinny być obowiązkiem każdego członka tego forum. A w Twoim pierwszym wpisie trudno się tego doszukać.

    Pozdrawiam, mając nadzieję, że może będzie nam kiedyś dane wymieniać poglądy w bardziej ciekawych, a mniej kontrowersyjnych tematach.

  8. #8
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Nocleg dla 1 osoby

    Dość.
    Czterech panów B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Nocleg dla 1 osoby + internet
    Przez Radioking w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-05-2015, 19:24
  2. Nocleg dla 1 osoby Wetlina bądź Ustrzyki Górne
    Przez mohikanin w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-03-2015, 10:07
  3. Szukam noclegu w Wetlinie, sylwester, dla jednej osoby.
    Przez Adam1994 w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-12-2013, 22:09
  4. [Cisna, wetlina] Nocleg dla 1 osoby (na tydzień)?
    Przez piotrek122 w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-09-2011, 19:46
  5. Nocleg dla jednej osoby
    Przez M@riusz w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-07-2006, 09:37

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •