Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 6 9 10 11 12 13 14 15 16 17 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 163

Wątek: KIMB 2017 - dyskusja

  1. #151
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    Nagroda ufundowana przez Piskala (piękny wieszak) dziś do mnie dotarła - dzięki serdeczne! (masz zapchaną skrzynkę PW)
    Długi również dostał wieszaczek, a ci nagrodzeni, którzy nie byli, niech żałują, że nie byli. Też by mieli. Skrzynkę odetkałem.

  2. #152
    Bieszczadnik Awatar mavo
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    375

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Nie ma co mrużyć oka - łańcuch dostaw wyglądał imponująco, popatrzcie na schemat.

    Załącznik 42996
    Logistyka pierwsza klasa. Chętniej bym poznał imię tej tej dobrej duszy, która ufundowała kubki z Wadowic. Mocno uduchowione?
    http://naskrajuparku.pl/ Nowa strona
    Косово увек Српски

  3. #153
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez mavo Zobacz posta
    (...)kubki z Wadowic. Mocno uduchowione?
    A mogło być inaczej? Może ktoś wrzuci fotkę?

  4. #154
    Debiutant Roku 2018
    Awatar mercun
    Na forum od
    11.2016
    Rodem z
    daleko i blisko....
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    (...) kubki z Wadowic. Mocno uduchowione?
    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    A mogło być inaczej? Może ktoś wrzuci fotkę?
    To znaczy, że wybornie się z nich będzie piło duszkiem
    To najkrajšie na svete nie sú veci, ale chvíle, okamihy, nezachytiteľné sekundy – Karel Čapek

  5. #155
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Również wszystkim Wam dziękuję za miłe towarzystwo i całkiem udaną imprezę. Jeszcze jeden konkretny dowód, że idea KIMB się nie przeżyła i trwać będzie do końca Świata + 1 dzień dłużej.
    Moje sprawozdanie z XVI KIMB można przeczytać i obejrzeć tu:
    http://bieszczadzkieforum.pl/xvi-kimb-t2398.html
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  6. #156
    Debiutant Roku 2018
    Awatar mercun
    Na forum od
    11.2016
    Rodem z
    daleko i blisko....
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Również wszystkim Wam dziękuję za miłe towarzystwo i całkiem udaną imprezę. Jeszcze jeden konkretny dowód, że idea KIMB się nie przeżyła i trwać będzie do końca Świata + 1 dzień dłużej.
    Moje sprawozdanie z XVI KIMB można przeczytać i obejrzeć tu:
    http://bieszczadzkieforum.pl/xvi-kimb-t2398.html
    A już Cię, Stały Bywalcze, miałem złotem obsypać i peony piać na Twą cześć za to, że jako ten JEDYNY zechciałeś ( oprócz podziękowań) podzielić się rzetelną relacją z ostatniego KIMB-u a tu co? Dickens by się powstydził. Nie dość, że w sąsiednim ogródku ( tyle dobrze, że za płotem. he) to jeszcze skąpo jakbyś w Szkocji ( alebo w innym Krakówku rodzony). Dobrze, że chociaż jakaś bidna fotka kilka znajomych pysków pokazała aby się nieszczęśnik mógł ich widokiem odrobinę nacieszyć kiedy już nie mógł osobiście. Reszta fotek to chyba trzech murzynów w ciemnej sieni palących cygaro przedstawia.
    A tak ogólnie - to wyście wszyscy po angielsku z tego KIMB-u wiali,że musicie dziękować na antenie? Nie dało się graby na miejscu uściskać? Narozrabiało się czy co?
    To najkrajšie na svete nie sú veci, ale chvíle, okamihy, nezachytiteľné sekundy – Karel Čapek

  7. #157
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez mercun Zobacz posta
    Narozrabiało się czy co?
    Wydaje mi się, że KIBM od wielu lat jest imprezą, o której się głośno nie trąbi po zakończeniu. Nie ma wielu zdjęć, nie ma szczegółowych opisów. Jest to spotkanie takie trochę prywatno-rodzinne. Rodzina jest tworem otwartym - jeśli ktoś przyjedzie, to to automatycznie wstępuje do tej rodziny. A rodzina nie lubi, gdy się na forum publicznym opowiada, co kto robił, ile kto wypił, co kto mówił, co kto śpiewał, itp. Bywalec trochę w obcym ogródku napisał, ale wystarczająco enigmatycznie, by za dużo nie powiedzieć. Zdjęcia, jak wspomniałeś, wyrazistością nie porażają, wiec tajemnicy nie zdradzają;-)
    Ja też tam byłem i po angielsku się zmyłem, czyli o świcie namiot zwinąłem i rowerem do domu wyruszyłem, czego – mam nadzieje – nikt mi za złe nie ma, bo zawsze o tej porze wstaję, na co mam paru świadków;-)

  8. #158
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    Myślę Wojtku, że to nie tak. Prawda jest o wiele bardziej trywialna. Od czasów, kiedy na KIMB przyjeżdżał Andrzej627, który KIMB dokumentował, to nam się chyba po prostu nie chce. Ani pisać relacji, ani choćby kimbowych wspomnień, ale nie doszukiwałbym się tego, że to impreza zza siódmej pieczęci. Powrzucam parę fotek (teraz) i może zbiorę się, żeby napisać jakąś relację z ostatniego pobytu. A może nie. Na i na zdjęciach jest rynna przed i po naszych hydrotechnicznych działaniach inżynieryjnych.
    WP_20170519_11_10_47_Pro.jpgWP_20170519_11_12_31_Pro.jpgWP_20170519_11_14_24_Pro.jpgWP_20170519_11_14_39_Pro.jpgWP_20170519_11_15_07_Pro.jpgWP_20170519_17_19_27_Pro.jpgWP_20170519_17_19_35_Pro.jpgWP_20170520_12_06_53_Pro.jpgWP_20170520_16_21_13_Pro.jpgWP_20170520_16_21_18_Pro.jpg

  9. #159
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    No i nie było naszego dyżurnego fotografa, który zazwyczaj na początku imprezy - póki wszyscy mogli stać prosto - zaganiał towarzystwo do wspólnego zdjęcia. Ta fotka też rzadko była publikowana na forum, przeważnie krążyła mailowo wśród uczestników, więc to chyba raczej wola ogółu spowodowała, że nie ma jakiejś pełniejszej dokumentacji spotkania. Czy raczej brak woli, jak kto woli.

  10. #160
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: KIMB 2017 - dyskusja

    A w potoku to wyraźnie widać, że była woda...czysta
    mam nadzieję, że idea KIMBU nie zaginie i jeszcze będzie mi kiedyś dane spotkać się z Wami Forumowiczami. Będę się czaić na taki KIMB, na którym będzie Marcowy, żeby mu wręczyć paczkę sucharów za jego "okruchy" (nakruszył trochę, nakruszył i jakoś dalszego ciągu nie widać... ). Nie wiem kiedy to będzie, ale w trosce o zęby Marcowego paczka sucharów na wszelki wypadek będzie kupowana corocznie nowa.

    Już za tydzień jestem w Bieszczadach! Całe dwa tygodnie!! Już mnie szczęście rozpiera!
    Z uwagi na to, że głównie będę w okolicach Leska-Polańczyka, gdyby jacyś forumowicze też byli tam w tym czasie, może by zorganizować gdzieś jakieś poKIMBOWE STONKI? - tj. np. spontaniczny, towarzyski, okołobieszczadzki, niezobowiązujący kongres internautów?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Powsimordy 2017 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 137
    Ostatni post / autor: 15-04-2017, 23:33
  2. Zamieszkać w Bieszczadach - dyskusja
    Przez dorota z krakowa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 126
    Ostatni post / autor: 20-01-2017, 11:12
  3. Jubileuszowe Powsimordy 2017 - dyskusja
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 31-12-2016, 18:49
  4. Lokalizacja X KIMBu- dyskusja
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 20:44
  5. Dyskusja o Naturze 2000 - artykuł
    Przez dziabka1 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-02-2010, 13:42

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •