Strona 76 z 85 PierwszyPierwszy ... 26 66 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 848

Wątek: Nowy użytkownik - powitanie

  1. #751
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Powitać serdecznie Bieszczadników. Chciałem się przywitać, dzień dobry :) jestem nowy na forum, za dobry tydzień jade w bieszczady i postanowiłem zapisać się tu:) a nuż jakieś fajne znajomości, newsy a może i pomoc się przyda od bardziej doświadczonych! pozdrawiam i mam nadzieję na równie miłe przywitanie! od razu zapraszam na wspólny wypad w lipcu :) dzień jest od chodzenia ale wieczorny melanż czemu nie!

  2. #752
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Cześć.
    Większość forumowiczów, przynajmniej tych najbardziej aktywnych, spotkasz poza sezonem. Chiba że w jakiś weekend w bezludnej okolicy. A już w trzeci weekend maja ilość forumowiczów na bieszczadzki km. kwadratowy wyraźnie wzrasta.

  3. #753

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Witajcie
    W końcu postanowiłem się zarejestrować… W zasadzie, to sam nie wiem, co stało się impulsem. Może trochę wiek (chociaż dopiero zaczynam zbliżać się do czterdziestki), coraz częściej w głowie pojawiają się myśli o chęci ucieczki, przynajmniej chwilowej, od zgiełku miasta, pędu cywilizacyjnego itd…
    Bieszczady pokochałem w zasadzie „od pierwszego wejrzenia”. Pierwsze rajdy z SKPB, jeszcze w czasach licealnych były niezapomniane. Nauczyły hardości ducha i łażenia z całym dobytkiem na plecach nocowania w bacówkach. Potem, już wielokrotnie bywałem w Biesach bardziej stacjonarnie. Pociąg „Wetlina” (o ile dobrze pamiętam) do Zagórza, odjeżdżający z Warszawy Centralnej o 20:00 . Chyba ze 12 godzin podróży, potem busik do Wetliny, Piotrowa Polana, schronisko PTTK czy inny PTSM i heja w górę! Sporo zdeptałem przez ten czas wiem jednak, że jeszcze więcej przede mną. Tym bardziej, że równolegle z pasją górską idzie zamiłowanie do historii. A odnalezionych i nieodnalezionych świadectw Wielkiej Wojny i wydarzeń z 1915 roku w Bieszczadach aż nadto. Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia na szlaku!Witajcie
    W końcu postanowiłem się zarejestrować… W zasadzie, to sam nie wiem, co stało się impulsem. Może trochę wiek (chociaż dopiero zaczynam zbliżać się do czterdziestki), coraz częściej w głowie pojawiają się myśli o chęci ucieczki, przynajmniej chwilowej, od zgiełku miasta, pędu cywilizacyjnego itd…
    Bieszczady pokochałem w zasadzie „od pierwszego wejrzenia”. Pierwsze rajdy z SKPB, jeszcze w czasach licealnych były niezapomniane. Nauczyły hardości ducha i łażenia z całym dobytkiem na plecach nocowania w bacówkach. Potem, już wielokrotnie bywałem w Biesach bardziej stacjonarnie. Pociąg „Wetlina” (o ile dobrze pamiętam) do Zagórza, odjeżdżający z Warszawy Centralnej o 20:00 J. Chyba ze 12 godzin podróży, potem busik do Wetliny, Piotrowa Polana, schronisko PTTK czy inny PTSM i heja w górę! Sporo zdeptałem przez ten czas wiem jednak, że jeszcze więcej przede mną. Tym bardziej, że równolegle z pasją górską idzie zamiłowanie do historii. A odnalezionych i nieodnalezionych świadectw Wielkiej Wojny i wydarzeń z 1915 roku w Bieszczadach aż nadto. Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia na szlaku!

    A tak "by the way": brakuje na forum działu "Powitania". Póki co, jak widzę witać się trzeba w wątku "offtopic" - gdzieś na samym dole forum. A przecież powitanie, to taka ważna rzecz...

  4. #754
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Ważna :)
    może na zapleczu rozpatrzą Twoją prośbę co może też zachęci innych "cichociemnych" do rejestracji

    Witaj w gronie zalogowanych na Forum bieszczadzkim :)
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  5. #755

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Dzień dobry , witajcie .
    Mam na imię Henryk . Mieszkam na ziemi zamojskiej - pięknym Roztoczu . Ale zawsze ciągnie mnie w stronę Bieszczad . A że mam blisko to staram się tam być 2-3 razy w roku . Tylko ......
    No właśnie bywam często , lubię te widoki tylko jakoś piesze długie wędrówki odkładam na później . W Bieszczady zawsze jadę zestawem , czyli osobówka i małą przyczepą kempingową . W związku z taką forma wypoczynku szukam miejsc gdzie mogę zakotwiczyć na 2-4 dni zestawem . Niekoniecznie na kempingu , dla nas ( ja + żona) za tłoczno za głośno i tak dalej . Wiecie o co mi chodzi
    Czytam forum , szukam . Jak coś mnie będzie trapić , po prostu zapytam
    Do zobaczenia gdzieś na szlaku

  6. #756
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Cytat Zamieszczone przez Heniek Zobacz posta
    Dzień dobry , witajcie .
    Mam na imię Henryk . (...)
    Cześć ! Witamy kolejnego ...

  7. #757

    Na forum od
    09.2016
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    8

    Domyślnie Powitanie

    Witam serdecznie. Ponieważ jestem na forum od dzisiaj chciałbym serdecznie powitać szanownych użytkowników. Parę słów o mnie ; 34 letni Rzeszowiak zakochany od ładnych paru lat w biesach. Ze względu na ograniczony czas ale też bliskość ukochanych górek preferuje trasy jednodniowe , których to sporo mam już na koncie. Poza tym jestem niepoprawnym gadułą Z górskim pozdrowieniem Bartek

  8. #758
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Powitanie

    Cytat Zamieszczone przez barti Zobacz posta
    preferuje trasy jednodniowe , których to sporo mam już na koncie.
    Na Tarnicy przypadkiem ostatnio nie byłeś? Mamy tu mały kryzys w tym temacie.

    No więc jak, pomożecie? No! (oklaski)
    Czterech panów B.

  9. #759
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Powitanie

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Na Tarnicy przypadkiem ostatnio nie byłeś? Mamy tu mały kryzys w tym temacie.

    No więc jak, pomożecie? No! (oklaski)
    ...przestańcie... w ten sposób, to świeżej krwi tu nie przybędzie... no, ale można bić brawo dalej....:)

  10. #760
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Nowy użytkownik - powitanie

    Od śmiertelnej powagi też nie Ale dobrze, będę już poważny. Bez oklasków.
    Czterech panów B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 3 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 3 gości)

Podobne wątki

  1. Na powitanie wiosny!
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-02-2010, 22:22
  2. Nowy Łupków
    Przez Gar w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-07-2008, 16:43
  3. Powitanie Nowego Roku w Bieszczadach
    Przez Małgocha w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-01-2007, 13:31
  4. nowy link
    Przez długi w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-09-2004, 21:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •