Strona 1 z 12 1 2 3 4 5 6 7 8 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 114

Wątek: KIMB 2016- lista obecności

  1. #1
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie KIMB 2016- lista obecności

    Radosne planowanie się skończyło, pozwoliłem więc sobie skopiować swój post i ogłaszam tutaj.


    Jubileuszowy XV KIMB odbędzie się 21 maja o godzinie 19 w kinie Końkret w Zatwarnicy.


    O tej godzinie integracja, autoprezentacja, wręczenie Powsimord. Godzina 20 filmy. Po filmach ognicho.


    Warunki:

    1. Wykupienie dwóch seansów filmowych. Proponuję "Hasło" i "Wolną sobotę". Cena łączna 20 zł. Ale nad repertuarem możemy jeszcze podyskutować. Powiedzmy- do końca marca. Na indywidualne życzenie będzie można zamówić sobie inne filmy. Tak myślę.
    2. Zabieramy ze sobą swoje śmieci. Od razu. Jeśli będziecie mieć miejsce na pełne puszki, to znajdzie się też na puste. Pokażmy klasę! Zresztą nie wątpię w was, to znaczy w nas.

    Poniżej zamieszczam ostatni list od Joli Jareckiej.

    No to super, bo nie chcemy zamykać kina przed innymi. Rozmawiałam z Robertem i postanowiliśmy, że możecie u nas imprezować. Warunek jest tylko taki, że na drugi dzień sprzątacie śmieci po ognisku. Ostatnio teatr zostawił nas z 5 workami śmieci, a przeciętnie jako firma płacimy 20 zł od worka za zabranie do sortowni. Myślę, że to nie będzie dla was problem a dobre ćwiczenie na kacu
    Musisz dać mi znać wcześniej (2 tyg.) kiedy chcecie imprezę i jakie filmy macie ochotę obejrzeć, bo repertuar ustalam 2 tyg. wcześniej do lokalnej gazety.W kinie jest sympatyczna kawiarnia, więc myślę, że będziecie mieli dobry klimat.
    Pozdrawiam.

    --
    Jola Jarecka



    Lista obecności:
    Zapraszam, bo może to już ostatni KIMB. Nie ma chętnych do minimalnego wysiłku w kierunku organizacji.

    1. Piskal


    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 21-03-2016 o 18:35 Powód: bo tak

  2. #2
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obeczności

    2. Marcowy + 2

  3. #3
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obeczności

    Bardzo fajne miejsce, ale mnie z Ridolem raczej nie będzie, a wielka szkoda. Tuż po KIMBie szykuje nam się wyjazd w góry Norwegii, więc będziemy musieli ten KIMB odpuścić.

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obeczności

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta

    Lista obecności:
    Zapraszam, bo może to już ostatni KIMB. Nie ma chętnych do minimalnego wysiłku w kierunku organizacji.

    1. Piskal

    Bez histerii Piskalku

    2. Marcowy + 2
    3. creamcheese

  5. #5
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obeczności

    Myślę, że wigilię można zorganizować w barku w Sękowcu. Nie ustalałem tego z Basią, ale w maju zazwyczaj już jest otwarty. Nawet można zorganizować ognisko. A jak nie, to w domku nr 4. Ten otwarty będzie na pewno. Ognisko też da radę koło domku rozpalić.
    A jeśli chodzi o nocleg, to nr do OW Sękowiec to 663 910 069, to hotelu w Zatwarnicy nie znam, ale to łatwo sprawdzić.

  6. #6
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obeczności

    O! Miła niespodzianka Za sprawą mocnych-nocnych uzgodnień toruńskich na najwyższych szczeblach , KIMB w tym roku idealnie wpasowuje się w moją majową wizytę w Bieszczadach. Jeśli nic się niespodziewanego nie zadzieje będę więc i ja.

  7. #7
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obeczności

    A ja mam propozycję, żeby w KIMB-ową sobotę w samo południe spotkać się przy "najdłuższej prostej w Bieszczadach", czyli w Woli Michowej, która była Mu bliska. Chwilę posiedzieć, poczytać, odrobinę wypić... Do głowy przychodzi mi tylko wiata pod sklepem, ale może ktoś zna bardziej odpowiednie miejsce.

  8. #8
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obeczności

    Niestety nie będę miał czym dojechać. Dla odmiany proponuję spotkanie na szczycie. Sobota w samo południe Dwernik Kamień. Może komuś będzie po drodze. Możemy wtedy ew. urządzić telekonferencję.

  9. #9
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obeczności

    Drodzy i Szanowni,

    Na liście uczestników KIMB-u mamy pięć nicków. Prawda, że do maja dużo czasu, że praca, że urlopy, że święta, że wszystko się może zdarzyć, ale... Piskal do końca miesiąca powinien potwierdzić lokal i repertuar, a do spotkania kilku osób - nawet najzacniejszych - KIMB nie jest konieczny. Składajcie zatem deklaracje obecności przed Wielkanocą, bo potem będzie za późno.

    Chyba że od razu uznajemy, że idea KIMB-u się przeżyła i nie ma co kopać się z koniem, zwłaszcza w kinie Końkret.

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obeczności

    Grozą powiało...Piskal wykrakał??

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 3 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 3 gości)

Podobne wątki

  1. X KIMB- lista obecności
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 24-05-2011, 00:21
  2. KIMB - lista obecności (2002-2008)
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 11-11-2010, 00:06
  3. KIMB - lista obecności (2009-2010)
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-11-2010, 20:33
  4. IX KIMB- lista obecności
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 13-05-2010, 22:19
  5. Lista obecności na najbliższym VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 18-04-2009, 21:16

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •