Strona 3 z 34 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 336

Wątek: Niespodzianki PKP

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Niespodzianki PKP

    Barnabo , zatem spoko :))). A uważam, że Anyczka wygląda na avatarku na osobę myśląca i skupioną... Chyba, ze mnie masz na myśli, ale pewnie nie ;(((. Pozdro.

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Odp: Niespodzianki PKP

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    olać politykowanie!
    Powiem tylko tak
    PKP do Zagórza kosztuje 52 zyle (100%)
    No i zapomniałes doliczyc 12 PLN na dojazd do UG lub Cisnej.
    http://www.doczu.pl

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Niespodzianki PKP

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    A ja myślałem, że przynajmniej to forum jest wolne od polityki. I co? i dupa...
    I w dodatku jeszcze Poznańczyk
    Bertrand nie przejmuj się , w każdym stadzie może się trafić "czarna owca";-) (rodzaju męskiego)
    Szczęśliwego Nowego Roku.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  4. #24
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Niespodzianki PKP

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    Bertrand nie przejmuj się , w każdym stadzie może się trafić "czarna owca";-) (rodzaju męskiego)
    Szczęśliwego Nowego Roku.
    Dzięki i wzajemnie
    bertrand236

  5. #25

    Domyślnie Odp: Niespodzianki PKP

    Mimo wszystko, zabawny dialog się wywiązał z tego politykowania :)


    ...a z Olsztyna w Bieszczady czasem ponad 20h wychodzilo mi i to zawsze minimum z jedną przesiadką :)

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Niespodzianki PKP

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    Bertrand nie przejmuj się , w każdym stadzie może się trafić "czarna owca";-) (rodzaju męskiego)
    Szczęśliwego Nowego Roku.
    Najpierw musi być stado, potem szukamy tej nieszczęsnej owieczki, widać ją z dala... A jakie ma znaczenie, czy ona czarna w białym stadku czy biała w czarnymmm? no nie do końca bez znaczenia, bo owieczki białe zawsze jakoś leciutko obes.....e są, natomiast na tych czarnych jakoś takoś tego nie widaćć A roczek jaki będzie taki będzie, niezależnie od życzonekkk. Pozdrowionka noworoczne Bieszczadnikom (bieszczadnikom?)

  7. #27
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2005
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Niespodzianki PKP

    Panowie ! Wracamy do tematu. Własnie wrociłem z Bieszczadów i zanotowalem kolejny idiotyzm pkp. W chwili obecnej ŻADEN pociąg nie przemierza doliny Osławy. Zero komunikacji pkp z Zagórza do Łupkowa. Również żaden pociąg nie jeżdzi z Łupkowa na Słowację. Oba te połaczenia mają być jedynie latem i to tylko w weekendy.(dwa dziennie).
    Samochód nie jest moze zbyt romantycznym srodkiem podrozowania, ale w tym układzie to najlepsza opcja. Byłem teraz w Smolniku (nad Osławą) i wróciłem pod Warszawę w ciągu 7 godzin, nie szalejąc na szosie. Pytam. jakim srodkiem lokomocji wydostałbym sie tak szybko do domu? czym dostałbym sie teraz do Medzilaborców itd? Od lat kolej konsekwentnie robi wszystko aby zniechecić do siebie pasażerów (może z wyjatkiem Inter-City. ale ceny tam powalają). Mam starego passata-combi. pali 6l/100. Obliczcie ile zapłacimy w 4 osoby dorosłe samochoedm . a ile pkp ( zniżek żdnych nie mamy) plus PKS by dojechac np do takiego Smolnika POzdrawiam wszystkich.

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar MF
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Tychy
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Niespodzianki PKP

    Cytat Zamieszczone przez Jacek K. Zobacz posta
    Od lat kolej konsekwentnie robi wszystko aby zniechecić do siebie pasażerów (może z wyjatkiem Inter-City. ale ceny tam powalają).
    Święte słowa.
    Co do IC, to już podróżowanie we DWIE osoby samochodem jest znacznie bardziej opłacalne (np. na trasie Katowice - Warszawa), niż pociąg. Oszczędnym dieslem zrównamy się w kosztach z PKP jadąc samemu. W związku z czym powoli zapominam, kiedy ostatni raz jechałem koleją. Ani taniej, ani wbrew pozorom szybciej (może szybciej na trasie stacja - stacja, ale na dworzec i z niego trzeba się też jakoś dostać, co zajmuje sporo czasu). A smutne to, bo mam wiele miłych wspomnień z czasów, kiedy koleją jeździłem często i wszędzie, komfort co prawda był żaden ale bilet kosztował naprawdę grosze...
    Ostatnio edytowane przez MF ; 04-01-2007 o 13:34 Powód: literówka

  9. #29
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Niespodzianki PKP

    Cytat Zamieszczone przez Stet Zobacz posta
    ...a z Olsztyna w Bieszczady czasem ponad 20h wychodzilo mi i to zawsze minimum z jedną przesiadką :)
    no nie mow ze TEZ jestes z Olka:)))))))))))))
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  10. #30
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Niespodzianki PKP

    skoro tak narzekacie na pekap (nie to że ja na nich nie narzekam) to choc kilka małych atrakcji Wam podsyłam:
    http://www.intercity.pl/5 - promocje w IC-kach (niektore są całkiem niezłe, np. można dojechac z Wawy do Kraka za 29 zł-to chyba niezła promocja..??)

    http://www.pr.pkp.pl/code/glowna.php...rsja=pol&nav=B - a tu promocje w przewozach regionalnych (nie są juz tak atrakcyjne jak te wyzej, ale w koncu kolej dogadala sie z Warsiawka i mozemy sobie jezdzic po wawie i KM i autobusami i WKD - tym ost. to dopiero od 15-ego stycznia - tylko na podstawie karty miejskiej w sumie za darmo. wczesniej trzeba bylo doplacac. Po za tym np. na trasie Lublin Wawa w dni: wtorek-czwartek i sobota jezdzi sie z 25% zniżka, może i w innych regionach są jakies tego typu promocje - ja o nich niestety nie wiem, bo nie jezdze tam ;-(. )

    Pozdrawiam i mimo wszystko życze udanych wojazy, i nie wazne czy to bedzie pociagiem, autobusem, wlasnym autem, czy tez pieszo (co ostatnio nam zaprezentowano)

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. Ceny biletów PKP i PKS w Bieszczady
    Przez Trismela w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-09-2008, 17:56
  2. Ze Śląska(GOP) w Bieszczady - PKP, PKS
    Przez Bober w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 18-08-2008, 19:29
  3. PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(
    Przez Doczu w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 07-05-2007, 20:11
  4. Jestem załamany pierniczone pkp
    Przez dyfre w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-06-2006, 20:49
  5. PKP PKS- jak to jest
    Przez Barnaba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-04-2005, 09:38

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •