Strona 8 z 36 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 18 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 351

Wątek: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

  1. #71

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Po całodziennej analizie (skończonej dopiero przed chwilą), przeczytaniu niezliczonej ilości komentarzy do kodeksów, zamówieniu "na cito" opinii w renomowanych kancelariach prawniczych, jak również przemyśleniach własnych (wspomaganych rzutem monetą), postanowiłem:

    - uwzględnić protest złożony przez Tarninę i osoby Ją popierające.
    Choinka. A już chciałem wystawić mój głos na licytację i miałem nadzieję na łatwy zarobek.

  2. #72
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Hmm na KIMBie nie pojawię się z prostej przyczyny. Jako osoba niezbyt dobrze wychowana nie chcę usiąść przy jednym ognisku z chamem i kobyłą. Wódę chleję tylko z przyjaciółmi to drugi powód dlaczego nie przybędę na owo spotkanie.
    Kolejny raz nazywasz mnie chamem i ja to rozumiem. Jak się nie ma argumentów,pozostają inwektywy. Rzeczywiście, nie usiądziemy przy jednym ognisku, wątpie żebyśmy się pomieścili.
    Natomiast martwi mnie to że chlejesz wódę, mimo że to w jakiś sposób wyjaśnia Twoją agresje,chociaż jej nie usprawiedliwia. Alkohol jest powodem wielu anomalii zdrowotnych, wzmaga idee nadwartościową,powoduje huśtawkę nastrojów, agresje itd. itp. Zresztą, wystarczy przeczytać parę Twoich postów...........
    Medycyna zna takie przypadki,chociaż z reguły jest bezradna. Dlatego zawsze podkreślam, najważniejsze żebyśmy zdrowi byli!!!
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  3. #73
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Już dawno odkryto,że w zasadzie tylko jedna choroba jest nieuleczalna - niezależnie od przypadku.
    mAAtylda

  4. #74
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Nie rozumiem jednego.

    Powyżej, w tym wątku, pojawiły się dwa określenia, rzekomo obraźliwe: "cham" i "kobyła".

    Co do pierwszego, to przecież niedawno sąd powszechny orzekł, iż "cham" nie stanowi obrazy. A chodziło nie o byle kogo tak przezwanego, lecz o samego Pana Prezydenta RP (przezwanego przez Pana Posła Janusza Palikota, jak by ktoś nie pamiętał). Cham to w końcu postać biblijna i część z nas zapewne od niego pochodzi, czy tego chcemy, czy nie. Już pan Zagłoba słusznie wywodził, że tylko szlachta pochodzi od Jafeta, Żydzi i Arabowie od Sema, a cała reszta - właśnie od Chama.

    Co zaś do owego drugiego określenia ("kobyła") przypisanego podobno jakiejś pani, to przyznam, iż gdyby np. mnie nazwano "ogierem", to chodziłbym z tego powodu dumny jak paw, a na KIMB-ie posyłałbym płci pięknej znaczące i obiecujące spojrzenia.

    Tak więc, Kochani, naprawdę nic się nie stało.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 23-02-2009 o 06:30
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  5. #75
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    A ja w kwestii formalnej: co jak będzie brzydka pogoda-zimno i mokro?W Ustrzykach jest gdzie się schować i obradować RAZEM, a w Sękowcu?ludzie się rozejdą na mniejsze imprezki po domkach-do jednego i tak się wszyscy nie zmieszczą. Czy tak ma wyglądać integracja?
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #76
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    A ja w kwestii formalnej: co jak będzie brzydka pogoda-zimno i mokro?W Ustrzykach jest gdzie się schować i obradować RAZEM, a w Sękowcu?ludzie się rozejdą na mniejsze imprezki po domkach-do jednego i tak się wszyscy nie zmieszczą. Czy tak ma wyglądać integracja?
    Przecież była mowa o dużym namiocie udostępnionym przez szefostwo ośrodka.

    B.

  7. #77
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    No właśnie namiocie-a ja się pytam co jak będzie padało (ogniska się już nie rozpali) i zimno-skoro ogniska nie będzie to kto wytrzyma w zimnym namiocie?a jeśli nawet się rozpali to kto na deszczu przy nim siedział będzie? ludzie się rozejdą po domkach na mniejsze imprezki przy kominkach.

    Więc weźcie to pod rozwagę przy głosowaniu. W UG tego problemu nie będzie w razie deszczu i zimna
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #78
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta

    Więc weźcie to pod rozwagę przy głosowaniu. W UG tego problemu nie będzie w razie deszczu i zimna
    Jak będą ocieplacze - to zimno nie będzie.

    B.

  9. #79
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,279

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Powyżej, w tym wątku, pojawiły się dwa określenia, rzekomo obraźliwe: "cham" i "kobyła".

    Co do pierwszego, to przecież niedawno sąd powszechny orzekł, iż "cham" nie stanowi obrazy. A chodziło nie o byle kogo tak przezwanego, lecz o samego Pana Prezydenta RP (przezwanego przez Pana Posła Janusza Palikota, jak by ktoś nie pamiętał). Cham to w końcu postać biblijna i część z nas zapewne od niego pochodzi, czy tego chcemy, czy nie. Już pan Zagłoba słusznie wywodził, że tylko szlachta pochodzi od Jafeta, Żydzi i Arabowie od Sema, a cała reszta - właśnie od Chama.

    Co zaś do owego drugiego określenia ("kobyła") przypisanego podobno jakiejś pani, to przyznam, iż gdyby np. mnie nazwano "ogierem", to chodziłbym z tego powodu dumny jak paw, a na KIMB-ie posyłałbym płci pięknej znaczące i obiecujące spojrzenia.

    Tak więc, Kochani, naprawdę nic się nie stało.
    Moim zdaniem stało się. Panuj trochę nad tym Kaziu, zamiast bezustannie stawać w obronie Lucyny. Oczywiście, że przy odrobinie dobrej woli na wszystko można znaleźć usprawiedliwienie, ale spodziewałbym się raczej po Tobie, jako po Prezydencie KIMBu takich mniej więcej słów:
    Kochani panujmy nad emocjami. Nie temu służy niniejszy wątek, jeśli ma ktoś potrzebę obrzucać się inwektywami niech założy wątek" Inwektywy na Forum". Wróćmy raczej do merytorycznej duskusji na temat!Dziękuję.

  10. #80
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00

    Orsini, sama na początku oddałaś głos na Sękowiec, potem zmieniłaś na Ustrzyki,bo jak mawiasz ( co stało się już monotematyczne ) kobieta zmienną jest, ale mówisz chyba o sobie, bo ja jako kobieta się do tego nie poczuwam. KIMB w Sękowcu już był i to w fantastycznym gronie, a z tego co pamietam integracja była lepsza niż w innych miejscach. Kto nie był niech żałuje. Chyba , że brakuje Ci integracji z miejscowymi Ninjami, to zmienia postać rzeczy. Co do słów Pastorka, to ma tu w zupełności rację, Lucyna publicznie obraża ludzi i jest to nie na miejscu , uważam,że teraz powinna publicznie te osoby przeprosić. W tym miejscu ciśnie mi się na klawiaturę takie powiedzenie , że "słoma z butów wystaje ".
    Tarnina

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 338
    Ostatni post / autor: 15-02-2009, 20:18
  2. Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 19:44
  3. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 22:56
  4. Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 20-09-2007, 16:14
  5. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 09:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •